» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

17 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 17 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Anonimos - Spo RRej ( OFFICIAL VIDEO ) ALBASTARS

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Anonimos - Spo RRej ( OFFICIAL VIDEO ) ALBASTARS

Mesazh nga Mc-Atlantis prej Wed 27 Oct 2010, 17:46


firma.................................................................................................................................................................................
www.Youtube.Com/AnonimX11                      Mc-Atlantis@Hotmail.Com
www.Facebook.Com/McAtlantis                     Mc-Atlantis@Hotmail.Com


Heyy Zemer Shum Mir Po Tingellon Besom Poma Then Kur Po Thu Pe Tepron
Heyy Zemer Shum Mir Po Tingellon Besom Poma Then Si Vodka Me Limon

 
avatar
Mc-Atlantis

Shteti : Gjilan
Postime : 7
Kyējet nė forum : 8179
Regjistruar mė : 09/08/2010
Profesioni : Producent

http://www.Youtube.Com/Anonimx11

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi