» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mbani dot sekret?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mbani dot sekret?

Mesazh nga Arjana prej Sat 23 Oct 2010, 01:14

Nese nje person iu tregon nje sekret por ama nuk duhet t'ia thoni askujt tjeter, jeni ne gjendje ta beni apo jo?? Ky personi mund te jete nje shok apo shoqe, pjesetar i familjes apo i fisit ose thjesht nje dikush qe e njihni dhe ka arritur te fitoje besimin tuaj. Deri sa kohe jeni ne gjendje te ruani sekretin e dikujt ndonese doni ti tregoni dikujt tjeter se s'ben?? Apo jeni tip qe ndonese iu thuhet nje sekret, duhet ti tregoni patjeter nje njeriu qe i besoni shume dhe qe nuk do ua nxjerre sekretet tuaja ne asnje menyre.

E rendesishme eshte sa arrin te mbash te fshehta gjera qe duhen mbajtur
te fshehta. po kjo jo gjithmone dihet. Eshte dhe dicka tjeter,po s'ti
mbajten 24 te tuat s'ti mbajne 24 te huajt
.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14350
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mbani dot sekret?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 23 Oct 2010, 11:28

Po mbaj edhe shum edhe kam shume sekrete Cool

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16911
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mbani dot sekret?

Mesazh nga Katilja prej Sat 23 Feb 2013, 17:25

e mbaj per tmbajtur

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6565
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mbani dot sekret?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi