» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


pershendetje nga une Juventin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

pershendetje nga une Juventin

Mesazh nga Juventin prej Fri 22 Oct 2010, 18:06

une jame berti dhe jetoj ne selanik
avatar
Juventin

Postime : 18
Kyējet nė forum : 7865
Regjistruar mė : 19/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga une Juventin

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 22 Oct 2010, 18:53

Pershendetje Berti mire se erdhe ne kete shoqeri yllo te uroj argetim te kendshem ne mesin tone rrespekt

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16977
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga une Juventin

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 22 Oct 2010, 19:55

Pershendetje Berti ja kalofsh sa me mire Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11065
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga une Juventin

Mesazh nga Arjana prej Fri 22 Oct 2010, 19:58

mire se erdhe bertushi flower flower flower flower
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14416
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga une Juventin

Mesazh nga Juventin prej Fri 22 Oct 2010, 20:52

ju faleminderit bukuroshe
avatar
Juventin

Postime : 18
Kyējet nė forum : 7865
Regjistruar mė : 19/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga une Juventin

Mesazh nga Mirja prej Fri 22 Oct 2010, 21:31

Pershendetje dhe nga une Berti mir se erdhe klm
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10743
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga une Juventin

Mesazh nga Juventin prej Fri 22 Oct 2010, 21:33

Mirja shkruajti:Pershendetje dhe nga une Berti mir se erdhe klm
flm
avatar
Juventin

Postime : 18
Kyējet nė forum : 7865
Regjistruar mė : 19/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga une Juventin

Mesazh nga Naki prej Fri 22 Oct 2010, 22:50

Pershendetje Berti dhe mire se na erdhe


Edituar pėr herė tė fundit nga Naki nė Sat 23 Oct 2010, 00:02, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18619
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga une Juventin

Mesazh nga Juventin prej Fri 22 Oct 2010, 22:54

Naki shkruajti:Pershendetje Berti dhe mire se na erdhe
flm
avatar
Juventin

Postime : 18
Kyējet nė forum : 7865
Regjistruar mė : 19/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga une Juventin

Mesazh nga Vizitor prej Sat 23 Oct 2010, 10:24

Juventin shkruajti:une jame berti dhe jetoj ne selanik

Mire se erdhe Berti te uroj te ja kalosh sa me mire me kete shoqeri ne Hapsira e Qijeve Shqiptare

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga une Juventin

Mesazh nga Annika prej Mon 25 Oct 2010, 21:27

Mire se erdhe Berti :jelous:

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14662
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje nga une Juventin

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi