» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

20 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 20 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kemi te drejt ne emigrantet te japim mendimet tona per Shqiperine?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kemi te drejt ne emigrantet te japim mendimet tona per Shqiperine?

Mesazh nga Arjana prej Fri 22 Oct 2010, 15:31

Sepse gjithmone kur japim nje mendim neper Forume shume veta na thone : hajde jeto ketu dhe pastaj fol....!


Edituar pėr herė tė fundit nga Arjana nė Fri 22 Oct 2010, 18:40, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14401
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kemi te drejt ne emigrantet te japim mendimet tona per Shqiperine?

Mesazh nga Juventin prej Fri 22 Oct 2010, 18:08

po kemi se dhe ne pjes e saj jemi
avatar
Juventin

Postime : 18
Kyējet nė forum : 7850
Regjistruar mė : 19/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kemi te drejt ne emigrantet te japim mendimet tona per Shqiperine?

Mesazh nga Katilja prej Sun 14 Apr 2013, 16:16

kemi edhe pse nuk i degjojn mendimet

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6616
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kemi te drejt ne emigrantet te japim mendimet tona per Shqiperine?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi