» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Eshte e vertete qe meshkujte dashurojne vetem nje here me gjithe forcen e shpirtit???????

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Eshte e vertete qe meshkujte dashurojne vetem nje here me gjithe forcen e shpirtit???????

Mesazh nga Arjana prej Fri 22 Oct 2010, 15:11

Te dashur anetare te forumit,do te me interesonte te diskutonim ne kete thenje se a eshte e vertete qe meshkujt dashururojne vetem nje here me forcen e shpirtit??????
Dhe nese ne fatin e tij me te keq,eshte qe kjo dashuri mbaron. E udheheq gjate gjithe kohes ajo ndjenje???
Arrin qe kjo ndjenje te kthehet ne zhgenjim,dhe te krijoje ndjenjen e mosbesimit tek seksi femer???
Jane keto arsyet??Apo ....... si mendoni JU??????
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14530
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eshte e vertete qe meshkujte dashurojne vetem nje here me gjithe forcen e shpirtit???????

Mesazh nga Juventin prej Fri 22 Oct 2010, 18:11

jo s eshte e vertet
avatar
Juventin

Postime : 18
Kyējet nė forum : 7979
Regjistruar mė : 19/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eshte e vertete qe meshkujte dashurojne vetem nje here me gjithe forcen e shpirtit???????

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 22 Oct 2010, 20:17

Per mua eshte e vertete, meshkujt vetem njehere dashurojne.Edhe gjithmone zhgenjehen nga dashuria e tyre e pare.Te tjerat kthehen ne loje.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11179
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eshte e vertete qe meshkujte dashurojne vetem nje here me gjithe forcen e shpirtit???????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi