» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Do te sakrifikonit per hir te femijes...?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Do te sakrifikonit per hir te femijes...?

Mesazh nga Arjana prej Thu 21 Oct 2010, 03:08

Do te vazhdonit lidhjen tuaj ne martese edhe pa ndjenje kundrejt njeri-tjetrit, vetem per hir te femijes tuaj, qe ai te rritet prane te dy prinderve ???
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14413
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te sakrifikonit per hir te femijes...?

Mesazh nga Naki prej Thu 21 Oct 2010, 03:17

Po nuk e mohoj

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te sakrifikonit per hir te femijes...?

Mesazh nga deti prej Thu 21 Oct 2010, 13:23

Sigurisht se po. Gjithēka, ne cdo kohe dhe rrethane.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13102
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te sakrifikonit per hir te femijes...?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 21 Oct 2010, 14:39

Jo , ndoshta do ju duket disave apsurde kjo pergjigja ime, por jeten se sakrifikojn per nje gje , se dhe femija do te vuaj te njejten gje si ne dhe menyra me e drejt qe ta largosh nga ky fenomen shum i rezikshem per te ardhmen e femijes eshte largimi dhe me kalimen e kohes do e kuptoj qe eshte e drejt kjo apo jo , nese ja fillojm ta genjejme femijen ton ose te shtiremi si te lumtur do te jete nje gabim i madhe qe do beja sepse ai sot ,neser do e kuptoj te verteten dhe do zhgenjehet me te dy prinderit dhe kjo eshte nje minus i madhe per nje te ardhme te mire te duhur!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te sakrifikonit per hir te femijes...?

Mesazh nga albi prej Thu 21 Oct 2010, 16:51

vetum per shkak morali nuk sakrifikoj se per tjeter po femija jan te pafajshum.
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11637
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te sakrifikonit per hir te femijes...?

Mesazh nga Katilja prej Sun 14 Apr 2013, 16:09

Jo ne asnje menyre, sepse femijet jane resilient dhe heret a vone e
hedhin pas kraheve mungesen e njerit prind, por te pakten rriten me
empatine dhe vemendjen 100% te prindit qe kujdeset per ta pa i bere te
ndihen te padeshiruar dhe fajtore te zenkave qe ekzistojne ne familje!

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6628
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do te sakrifikonit per hir te femijes...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi