» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A mbaron dashuria kur lind nje femije?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

A mbaron dashuria kur lind nje femije?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 17 Oct 2010, 10:58

A mbaron dashuria kur lind nje femije?

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11170
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mbaron dashuria kur lind nje femije?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 17 Oct 2010, 12:32

Ne te shumtat e rasti mbaron se i dedikohen femise me shum

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17082
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mbaron dashuria kur lind nje femije?

Mesazh nga Leta prej Mon 18 Oct 2010, 18:20

Kle@Love shkruajti:Ne te shumtat e rasti mbaron se i dedikohen femise me shum


e Nderuara Kle@Love , shpjegoma pak si mbahet ajo lidhje Martesore ose bashkejetes mbase qe te linde femija , mbaron dashuria ne te shumtat e rastit ?? dmth e linde femijen dhe shuhet gjitheqka mes burrit dhe gruas ska me dashuri .
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8388
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mbaron dashuria kur lind nje femije?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi