» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga Norushja prej Sat 16 Oct 2010, 03:19

Gjithmon kam qen vizitore eketij forumi te bukur,dhe me ne fund vedosa te regjistrohem
avatar
Norushja

Postime : 15
Kyējet nė forum : 8012
Regjistruar mė : 05/10/2010
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 16 Oct 2010, 10:26

Mire se erdhe Norushja ne kete forum te uroj argetim te kendshem ne mesin tone


Me rrespekt Kle@

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17085
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga Interesant prej Sat 16 Oct 2010, 12:53

Norushja pershendetje, mire se erdhe ne mesin tone, shpresoj se do kalosh sa me mire flower
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13352
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga lolita prej Sat 16 Oct 2010, 15:51

Pershendetje dhe nga un Norushja mir se ke ardh argetim te kendeshum

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15094
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 16 Oct 2010, 21:56

Mire se erdhe norushja sigurisht qe ka vend per ty dhe per te gjith antaret e tjere qe vin me radh...te uroje te ja kalosh sa me bukur ne mesin e shoqris ton

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11173
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga Luan_Valikardi prej Sat 16 Oct 2010, 22:01

Mire se erdhe Norushe, te uroj te kalosh sa me kendshem e kenaqesisht ne shoqerine tone
Me respekt Luani!

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0
avatar
Luan_Valikardi

Postime : 651
Kyējet nė forum : 8881
Regjistruar mė : 06/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga Annika prej Sun 17 Oct 2010, 19:06

Mire se erdhe Norushja :jelous:

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14770
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga albi prej Sun 17 Oct 2010, 21:50

pershendetje juve ne online
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11748
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga Naki prej Sun 17 Oct 2010, 23:24

Norushja mire se erdhe argetim te kendshem ne vazhdim

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18727
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga Leta prej Mon 18 Oct 2010, 13:28

Pershendetje Intresant .
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8391
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga Norushja prej Mon 18 Oct 2010, 16:48

Flm per mirpritjen e juaj.. pale
avatar
Norushja

Postime : 15
Kyējet nė forum : 8012
Regjistruar mė : 05/10/2010
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 18 Oct 2010, 17:10

Pershendetje Norushja flower

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17085
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga inter prej Thu 11 Nov 2010, 12:29

pershendetje te gjitheve nka inter

firma.................................................................................................................................................................................
oltjon ;hi;
avatar
inter

Shteti : tirana
Postime : 37
Kyējet nė forum : 7936
Regjistruar mė : 10/11/2010
Profesioni : jurist i ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga BeLti prej Sun 14 Nov 2010, 09:27

Pershendetje, mire se ke ardh, qaste te kendshme ketej.. Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9232
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prsh nga un Norushja,shpresoj se ka nje vend edhe per mua ketu

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi