» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Dashuria Para dhe mbas martesave...
Tue 11 Oct 2016, 00:12 nga Naki

» Barcoleta
Tue 11 Oct 2016, 00:10 nga Naki

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154059 artikuj v 4861 temat


Naki (9124)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3374)
 
Adisa (3282)
 


Hesapi i qėruar, tė nxjerr tė nderuar

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Hesapi i qėruar, tė nxjerr tė nderuar

Mesazh nga Arjana prej Thu 14 Oct 2010, 21:30

Hesapi i qėruar, tė nxjerr tė nderuar

eshte keshtu apo jo mo, si thoni ju?

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13297
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hesapi i qėruar, tė nxjerr tė nderuar

Mesazh nga Leta prej Fri 15 Oct 2010, 01:52

Po mi.. Keshtu eshte Hesapi i qeruar te nxjerr te Nderuar . Po nuk i qerove hesapet behesh vegel e Talljes.. mandej edhe nderin t'a tallin .

Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 7164
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi