» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


SA e respektoni boten e kafsheve...!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

SA e respektoni boten e kafsheve...!

Mesazh nga Arjana prej Wed 13 Oct 2010, 22:20

Kemi trajtuar shum tema te dashur antar, do te doja te ju terhiqja vemendje dhe nga kjo ane..Jemi ne 2010 mes shum problematikave qe njerzia ka e mendimet e rrethanat e jetes harrojm qe ka dhe qenje te tjera qe na rrethojn .DHE ato duan pak si vemendje nga ana jon ose te pakten respektin, jan te pafajshem jemi ne qe marrim kurime per to nuk duhet ti trajtojm keq..
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14347
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SA e respektoni boten e kafsheve...!

Mesazh nga Leta prej Thu 14 Oct 2010, 02:43

Mi dasht Kafshet eshte Vertyr i mire... Me respektu me shume kujdes me ju kushtu, Pamarparasysh pse nuk Flasin , pamarparasysh pse i kan 4 kembe dhe ato kan shpirt , dhe ato e ndjenj dhimbejn ,e vrejn dashurin qe tregon per Kafshen .Mbikqyrejn.. Kujdesin mjeksor... tek e Fundit dhe ato jan Krijesa te Zotit e meritojen nje shtepi e jo te sjellen Rrrugve qe te behen Kafshe te egera , kur kemi Mundesi te mos i lejojm te behen te egera .
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8214
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SA e respektoni boten e kafsheve...!

Mesazh nga Katilja prej Mon 23 Sep 2013, 18:57

kam 2 kotele nshpi i laj i pastroj i ushqej...kshu qeeee edhe kafshet kan ndjenja madje me mir se njerzzit ato sjan egoiste

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6562
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SA e respektoni boten e kafsheve...!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi