» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Aguilera dhe Bratman i japin fund martesės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Aguilera dhe Bratman i japin fund martesės

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 13 Oct 2010, 17:02

Kėngėtarja e muzikės pop, Christina Aguilera, ka bėrė tė ditur se ajo ėshtė ndarė nga burri i saj Jordan Bratman.
Aguilera dhe Bratman kanė jetuar ndaras pėr tashėm disa muaj, megjithatė ende nuk kanė vendosur pėr divorc, duke thėnė se pėrkushtimi i tyre kryesor ėshtė djali dyvjeēar, Max.
“Pavarėsisht se Jordan dhe unė jemi tė ndarė, pėrkushtimi ynė pėr djalin Max mbetet po aq i shprehur siē ka qenė gjithmonė”, ka bėrė tė ditur kėngėtarja.
Dyshja kanė qenė tė martuar qė nga vitit 2005.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11167
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi