» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Yllka Kuqi: Njė dasmė modeste

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Yllka Kuqi: Njė dasmė modeste

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 13 Oct 2010, 17:01

Nė njė intervistė pėr SH2, kėngėtarja Yllka Kuqi ka thėnė se ajo ka bėrė plane pėr martesė me tė fejuarin e saj Astritin, porse nuk ka dhėnė ndonjė datė se kur mund tė ndodhė kjo martesė.
“Kemi bėrė ca plane...”, ka thėnė Yllka, ndėrsa e pyetur se si e mendon dasmėn e saj, ajo ėshtė pėrgjigjur: “Tė kombinuar mendoj, por gjithsesi modeste, jo me gjėra dhe plane gjigante. Mjafton tė jetė njė atmosferė romantike qe tė na ofrojė mirėseardhje nė jetėn bashkėshortore”.
Yllka ka pohuar se lidhja e saj zgjat qe dhjetė vite, ndėrsa qe gjashtė vite ėshtė e fejuar dhe se kjo lidhje “vazhdon tė mbetet ende e fuqishme dhe me pasion.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11062
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi