» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Dua te Them..

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga E_Bukura prej Wed 15 May 2013, 11:43

... se askush nuk eshte i veēant secili ka nje te mete..
avatar
E_Bukura

Shteti : Prishtinė
Postime : 7
Kyējet nė forum : 10323
Regjistruar mė : 21/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga PRINCO prej Wed 15 May 2013, 11:55

dua te them qe e-bukura e ka than nji fjal te meadhe me lart..

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 8923
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga albi prej Wed 15 May 2013, 15:42

dua te them paqja qoft mbi ju
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11742
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Kotelja prej Wed 15 May 2013, 22:25

... se vazhdoj te befasohem cdo dite.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13383
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga albi prej Wed 15 May 2013, 23:43

kam gjum sonde
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11742
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga deti prej Thu 16 May 2013, 09:55

Dua te them se s'ka me mire se sa kur je mire me veten!
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13207
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Eidisi prej Thu 16 May 2013, 19:56

Qe ska me mire kur bie ne qetesi

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 5831
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Vizitor prej Thu 16 May 2013, 21:27

Njeriu i drejte nuk humb asnjeher.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga albi prej Fri 17 May 2013, 23:42

nese gjuko drejt do te jesh ne rrugen e ZOTIT
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11742
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga deti prej Sat 18 May 2013, 09:28

Dua te them se inspirimin per jete e kemi kudo. Vetem duhet shikuar me mendje e jo me sy.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13207
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Eidisi prej Sat 18 May 2013, 10:20

Se njerezit jan mesuar vetem te gjukojne edhe ju eshte erresuar syri te shikojne nga vetja e tyre

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 5831
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga albi prej Sat 18 May 2013, 15:30

te isha ne vendlindje per ket vikend
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11742
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Vizitor prej Mon 20 May 2013, 22:43

Qe kam Njofur shum persona qe kan helmin ne zemer .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Eidisi prej Mon 20 May 2013, 23:01

Qe e kam gjyshin akoma te forte sot ka ber 92 Vjec danc

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 5831
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga albi prej Mon 20 May 2013, 23:04

se sonte kam gjum
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11742
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga deti prej Tue 21 May 2013, 11:19

... se injoranca dhe mosmirenjohja jane shemtia e nje njeriu...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13207
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Vizitor prej Tue 21 May 2013, 20:58

" Merre shpirtin tim ! Vishe !
Por jam e sigurt qė nuk tė bėn.
Nuk ėshtė numri yt. Sepse shpirti im ka numėr te madh... "

| Emma Al Rose |

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga albi prej Wed 22 May 2013, 15:55

dua te them meka mar malli per dikon
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11742
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Vizitor prej Wed 22 May 2013, 22:06

Bote moj bote e pa bese,njeriu meson deri sa te vdese.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga albi prej Wed 22 May 2013, 23:34

dua te them kjo siper din te shkruan poezi hahah
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11742
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Eidisi prej Fri 24 May 2013, 10:30

Qe na mbyti shiuuuuuu

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 5831
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Katilja prej Thu 30 May 2013, 10:06

Nje Poet gjithmon shfaq ne cdo varg te
poezis ate qe ndjen ku ndjehet krenaria, dashuria, respekti, dhimbja ,
vuajtja , loti i pikuar, permallimi dhe gjithmone shpresa per jeten ,
dashuri per nje vazhdimesi te perhershme per te shkruar dhe shfaqur
gjithe ato vlera te larta njerzore qe ndjen vetem shpirti Poetik dhe
Zemra e paster pa djallezi.!!!

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6733
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Vizitor prej Fri 31 May 2013, 21:39

Vetem Zemra e Njeriut , eshte ajo qe duhet Njohur mire.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Eidisi prej Sat 01 Jun 2013, 20:13

Pse njerezit jan kaq te lig

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 5831
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Geri prej Sat 01 Jun 2013, 20:23

Qe i rent damllaja atij qe shpiku skedinat , qe se kapem nje here nje skedine , na u be syri bakerr per nje kokerr leku
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15675
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Eidisi prej Sat 01 Jun 2013, 20:29

Pse prish leket kot ti per skedina aman hahaha Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 5831
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Geri prej Sat 01 Jun 2013, 20:33

Eidisi shkruajti:Pse prish leket kot ti per skedina aman hahaha Razz
Nuk prish leke une per skedina , por leku prishet vete per skedina moj hahahaha Cigare
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15675
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Vizitor prej Sat 01 Jun 2013, 21:28

Padyshim qe nuk jam ngrysur kurr e deshperuar, gjate gjithe Jetes ushqeva Dashurine.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga albi prej Sun 02 Jun 2013, 21:51

me mungon dikush
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11742
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Katilja prej Mon 03 Jun 2013, 10:49

Syri i shpirtit nuk mund tė gjejė
askund mė shumė shkėlqim, as mė shumė tmerr, sesa te njeriu; nuk mund tė
ngulet mbi asgjė tjetėr mė tė frikshme, mė tė ndėrlikuar, mė misterioze
dhe mė tė pafundme. Ka njė shfaqje mė tė madhe se deti, dhe kjo ėshtė
qielli; ka njė shfaqje edhe mė tė madhe se qielli, dhe kjo ėshtė
brendėsia e shpirtit.

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6733
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Eidisi prej Mon 03 Jun 2013, 21:53

Nga njehere mundohemi per te mire kur flasim po mundemi edhe te gabojme kur flasim sidomos para kohe. Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 5831
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Katilja prej Sun 29 May 2016, 11:12

Askush Sesht Ashtu Sic duket

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6733
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi