» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Dua te Them..

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Dua te Them..

Mesazh nga Leta prej Mon 11 Oct 2010, 03:10

Te Ndruar Forum'ista Hapa nje teme me Titull Dua te Them... Qe ky Forum me pelqen .
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8211
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga zymer prej Mon 11 Oct 2010, 03:14

Dua te them se ke ide te mira

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11060
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Leta prej Mon 11 Oct 2010, 03:31

Dua te Them... Qe jeta i ka Baticat dhe Zbaticat e veta .
Dua te Them... Qe jeta nuk eshte Perall...
Dua te Them... Qe kjo Situat me eshte Merzitur .
Dua te Them... Qe tani jam Sad
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8211
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Naki prej Mon 11 Oct 2010, 03:42

Dua te them gajret Bleta se behet mire

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18547
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Leta prej Mon 11 Oct 2010, 04:12

Dua te Them... Qe jam e Ngupur me kete fjal... ''behet mire'' Dua te Them.. qe realiteti eshte krejt Ndryshe,,, Dua te Them... Duke shpresaur qe behet mire e Ardhmja me iku... pa ndryshur gjerat Sad
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8211
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 11 Oct 2010, 08:21

dua te them , mir mengjesi gjidhvee

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12212
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Arjana prej Mon 11 Oct 2010, 15:51

dua te them qe sje ne rregull fare,dikur,dikush te pyeti:Cdo do te thote te jesh burre per ty?mendoju mire perpara se te pergjigjesh....
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14344
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 11 Oct 2010, 17:01

Dua te them se jeta eshte e bukur po ka edhe prova ku ajo te ven ne dizpozicion qe neve ti kalojme duke pasur vullnetin edhe deshiren

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16905
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Arjana prej Mon 11 Oct 2010, 20:35

dua te them disa gjera po kush ma ve veshin seee.... alb
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14344
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 12 Oct 2010, 01:43

dua te them zgjohuni mos beni gjum shum

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12212
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 12 Oct 2010, 01:45

Dua te them nje gje tek veshi dikujt

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16905
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga zymer prej Tue 12 Oct 2010, 01:46

dua te them se veshin e djathte nuk e kam mire

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11060
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 12 Oct 2010, 01:47

Hahaha nuk degjon eeee he se ta them me ngadal qe ta kuptosh se cfar thashe zymer haha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16905
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 12 Oct 2010, 01:48

dua te them do bini ne gjum ju

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12212
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Leta prej Wed 13 Oct 2010, 03:03

Dua te Them.. qe Sante kam qeshe shume Neutral Dua te them... qe kjo me Pelqen shume Smile
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8211
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Arjana prej Wed 13 Oct 2010, 15:11

dua te them po bie shi ketej qe dy jave koha na ka mbytur
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14344
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 13 Oct 2010, 16:19

Dua te them...se jeni te shkelqyeshem antaret e forumit.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10993
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Interesant prej Wed 13 Oct 2010, 16:23

E Dashuruar shkruajti:Dua te them...se jeni te shkelqyeshem antaret e forumit.

flm flm ... :bum: gjithashtu Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13172
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 13 Oct 2010, 16:39

Dua te them ....flej flej interesant koha per gjum eshte

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10993
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Leta prej Tue 19 Oct 2010, 00:33

Dua te them qe tani mu kujtua nje thenje nga Daja ime ndjeste paste.. i cili me tregoj se si ka then Ibrahim Rugova ndjeste past dhe ai .

Qe ju kish Then Shqiptarve ,Bashkepuntorve te ti... More Shqipetar ju me duket qe krejt po Harroni qe dhe une jam Shqiptar ! se te gjithe mbi koke ju kan Versul si dragoj.. pse ky durim pse ky durim ? e ju ka then edhe une more jam Shqiptar...
e ka desht me ju then,, me kete perdorne more Shqiptar logjiken , e jo me u ngut...

edhe une po dua me then krejt kisha harru qe jam ne forum t'Shqiptarve , qe bisedat marin krejt tjeter kahje . une Them qe Ujku jo qe Ferkema ..edhe nese hiq se shohe ujkun ti ske nevoj mem bind mue qe s'eshte ujku qyy
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8211
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 19 Oct 2010, 00:42

Ujku qimen e nderron por zakonin se harron

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16905
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Leta prej Tue 19 Oct 2010, 00:48

Dua te them qe disa njerzve , Kur t'iu djeg buzen qumshti i fryen edhe kosit Smile
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8211
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 19 Oct 2010, 00:59

Dua te them se jan disa qe ta ngrene qimen nga qulli Very Happy

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16905
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Leta prej Tue 19 Oct 2010, 01:03

Dua te them qe eshte mire mos me pas vetebesimin e tepruar sepse shepesh here zhgenjehesh.
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8211
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 19 Oct 2010, 01:08

Dua te them ..Moj kokrra oriz ,,Pse je sekelldis :<>:

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16905
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Leta prej Tue 19 Oct 2010, 01:16

Dua te them qe forumi eshte shume i mire
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8211
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Leta prej Tue 19 Oct 2010, 01:42

Dua te Them qe Njerzimin i mban s'bashku Frika dhe Intresi !
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8211
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Naki prej Tue 19 Oct 2010, 01:52

Bleta shkruajti:Dua te Them qe Njerzimin i mban s'bashku Frika dhe Intresi !
kete se luan topi

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18547
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Leta prej Tue 19 Oct 2010, 02:00

Dua te Them qe une nga keto te dyjat sjam e Infektuar
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8211
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Arjana prej Tue 19 Oct 2010, 02:23

dua te them se jam zgjuar me kohe pavaresisht qe luaj rolin e gjumashes shpesh... Cigare
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14344
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Leta prej Tue 19 Oct 2010, 02:29

Dua te them qe Ti je zgjuar , po une do te shkoj me fjet
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8211
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Arjana prej Tue 19 Oct 2010, 02:37

dua te them ty naten e mire e pa merak se e ne gjume syte te hapur i kam une Smile
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14344
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Leta prej Tue 19 Oct 2010, 02:51

Naten e Mire edhe juve.. Jo Jo pa Merak edhe ti se une s'mbaj merak per ty ae mban syt hapur a po mbyllur Neutral Neutral
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8211
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Arjana prej Tue 19 Oct 2010, 02:59

dua te them sa mire do fle rehat e une por gjithmone me "open minde " ketu fest
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14344
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 20 Oct 2010, 19:31

Dua te them se gjithmone priremi ti shembim dhe ti permbysim gjerat dhe rralle ndonjehere na ndodh te zgjedhim rrugen me te veshtire, te ndryshojme dhe te permiresojme!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10436
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 20 Oct 2010, 23:27

Dua te them se jam e qet rehat sonte

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16905
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Arjana prej Thu 21 Oct 2010, 02:21

dua te them Kur flasin budallenjtė tė menēurit duhet tė heshtin. whistling
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14344
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga benita krusha prej Thu 24 Mar 2011, 13:41

dua te them qe budallenj ne kete forum nuk ka keshtuqe mos heshtni askush ketu ok??? ... Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8171
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Bruneta prej Tue 30 Aug 2011, 16:46

Se me keni munguar vertet o antar
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12313
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Leta prej Wed 29 Feb 2012, 03:30

Dua te them qe kurr ska me pas malle per kosoven (sorry but it's true )
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8211
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua te Them..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi