» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Miq & Armiq

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Miq & Armiq

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 10 Oct 2010, 18:25

Shpesh here ndodh qe edhe miqte te kthehen armiq pse ndodh kjoCfar mendoni a keni me shum miq apo armiq ne rrethin tuaj

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17082
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miq & Armiq

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 10 Oct 2010, 18:35

Dhe pejgamberi MUHAMED a.s..ka pas miqė po dhe armiq shumė bile,ama PERENDIA gjithemon ka qen me te,e ka rujt dhe e ka mbrojt gjithmon,kshtu qe nuk brengosem nese kam armiq,vetem njė gje e die qe Une nuk jam armike e askujjt se shoh askend me ate sy.

Miqet ėshtė veshtir ti gjejmm se armiqet te gjejn vet.


Respket

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11170
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miq & Armiq

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 10 Oct 2010, 18:37

Po te them ne jeten reale kam shum Miq flas ketu ku jetoj ,,Ndersa ne boten virtuale kam shum Armiq edhe pse nuk kuptoj pse ndodh kjo gje

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17082
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miq & Armiq

Mesazh nga albi prej Sun 10 Oct 2010, 22:54

ne te gjith kem miq dhe armiq po suksei me i madh per nje person ishte nese armikun e ban mik
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11745
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miq & Armiq

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi