» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Albumi i ri i Tingulli i 3nt nė fund tė muajit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Albumi i ri i Tingulli i 3nt nė fund tė muajit

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 07 Oct 2010, 15:34

Grupi i njohur kosovar Tingulli i 3nt nė fund tė muajit do tė nxjerrė nė treg albumin e parė pas tre vitesh, ka zbuluar Getoar Selimi pėr Telegrafi.com.
“Ka njė kohė tė gjatė, afėr 3 vite, qė nuk kemi bėrė album tė ri. E gjithė kjo si pasojė e angazhimeve tė shumta nė koncerte, mė shumė jashtė vendit, dhe vetėm tani vonė kemi filluar punėn nė tė. Por besoj qė nė fund tė kėtij muaji ai do tė jetė nė duart e njerėzve qė njė kohė tė gjatė e kanė pritur albumin tonė tė ri dhe shpresojmė tė ju pėlqej si gjithmonė”, ka pohuar Getoari.
Edhe pse pa dijeninė e tyre nė YouTube sė fundi ėshtė shfaqur kėnga e Tingulli i 3nt nė bashkėpunim me kėngėtarin nga Shqipėria, Flori, “Syt e mi”. Getoari ėshtė shprehur se sė shpejti do ta realizojnė me videoklip.
“Kėnga ka qenė pjesė albumit tonė tė ri, ėshtė planifikuar tė del me videoklip bashkė me albumin, dhe ashtu edhe do te del, edhe pse ka dalė si demo version nė YouTube dhe ėshtė shfaqur nė mėnyrė shumė tė keqe por jo me qėllim, siē e kemi kuptuar. Por tash kjo punė veē ka marr fund dhe sė shpejti pritet ta shohin njerėzit me videoklip”, ka shtuar Getoari

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10999
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi