» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Interesi ne shoqeri!

Shko poshtė

Interesi ne shoqeri!

Mesazh nga Arjana prej Tue 05 Oct 2010, 16:44

Cka Μendoni ne cfare aspekte e shihni shfaqjen e interesit ne shoqeri;
Sα e shkaterron shoqerin interesi;!!!
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14803
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Interesi ne shoqeri!

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 05 Oct 2010, 17:47

Ska me shoqeri pa interes iku ajo kohe me ,,, jan te rralle ata qe kan shoqerin pa interes

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17364
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Interesi ne shoqeri!

Mesazh nga albi prej Wed 06 Oct 2010, 00:58

shoqria me inters ska vler
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Interesi ne shoqeri!

Mesazh nga Arjana prej Wed 06 Oct 2010, 18:09

Shum interesin e shikojme si dicka negative, vec fjalen interes, un nese rri me njė shoqe apo me njė shok interes e kam bashbisedimin me te... edhe ky per mua ėshtė interes por ne kuptimin e mire, fjala interes ndahet ne 2 pjese, negative dhe pozitive, tani disa vec si e permendin fjalen interes e kuptojn qe ėshtė dicka negative, interes psh une nga motra ime kam perkrahje apo edhe nga familja...sdi sa u kuptova me kete qe thash.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14803
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Interesi ne shoqeri!

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 06 Oct 2010, 20:10

Sot shoqeria ne shumice eshte vetem per interes ,,dikush te thote rrespekte per ty po sa te kthesh shpinen edhe shoku me i ngushte te thote te 99 ska shoqeri sot gjehen shum pak nga ata njerez qe mundesh ti thuash shok apo shoqe

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17364
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Interesi ne shoqeri!

Mesazh nga Aristogata prej Wed 06 Oct 2010, 20:38

mirmengjes o interes,nuk e kan then kot kete shprehje

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10441
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Interesi ne shoqeri!

Mesazh nga stralli prej Thu 07 Oct 2010, 16:33

ku ka interes nuk ka shoqėri,por kontradikta.
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9041
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Interesi ne shoqeri!

Mesazh nga Eidisi prej Mon 03 Jun 2013, 22:43

Haha pa interes nuk din te jetojne njerezit vallai shikojne gjithmon triumfin qe bejne sikur fitojne ndonje gje.

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6116
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Interesi ne shoqeri!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi