» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ekstremet sa Pėlqehen?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ekstremet sa Pėlqehen?

Mesazh nga Arjana prej Tue 05 Oct 2010, 15:05

A ju pelqen te prekni ekstremen?
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14350
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ekstremet sa Pėlqehen?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 05 Oct 2010, 16:18

Ekstremet vazhdimisht jane pare te idhur ngushte me natyrat e njerezve ambicioze, qe nuk ndalen lehte para veshtiresive te jetes, vecori e njerezve qe mund te ngrihen edhe nga gremina me e thelle.
Te pelqesh ekstremet, mendoj se do te thote te besosh ne vetvete, te besosh ne aftesite dhe forcen tende te brendeshme, por nga ana tjeter, njekohesisht, te pelqesh ekstremet do te thote ose te fitosh ose te humbasesh, duke perfshire ose fitimin dhe te jesh mbi te tjeret, ose humbjen totale, duke mbetur perfundimisht shume me poshte te tjereve, mua me ka pelqyer te rrezikoj, por asnjehere pa marre parasysh pasojat e humbjes.
Mes dy skajeve te nje segmenti mesi i ketij segmenti eshte gjithmone pika me e qendrueshme e vetmja pike qe mund te ruaje ekuilibrin, pradaj pergjithesisht me ka terhequr mesatarja e ekstremeve.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10442
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ekstremet sa Pėlqehen?

Mesazh nga deti prej Tue 05 Oct 2010, 20:19

Nuk i pelqej aq shume. Mbase nganjehere mund te jene nxitje e kurreshtjes per perjetimin e momentit te arritjes ne ekstrem edhepse kurre nuk mund ta paragjykosh epilogun e tij.
Pajtohem me Gjimnazisten se mesi i arte eshte me i miri dhe me i sigurti. Une gjithmone ne jete e kam synuar dhe mbase edhe e kam arritur kete mes dhe vazhdoj ta mbaj pa me terhequr aq shume skajet ekstreme te ketij segmenti.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13039
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ekstremet sa Pėlqehen?

Mesazh nga Arjana prej Wed 06 Oct 2010, 18:13

sjam fare ekstreme...
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14350
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ekstremet sa Pėlqehen?

Mesazh nga Katilja prej Mon 23 Sep 2013, 19:00

jo kam frik

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6565
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ekstremet sa Pėlqehen?

Mesazh nga albi prej Sat 08 Mar 2014, 14:03

nuk i pelqej ama nuk frigohem
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11574
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ekstremet sa Pėlqehen?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi