» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mire se erdhe Leea

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mire se erdhe Leea

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 04 Oct 2010, 11:59

Mire se erdhe motrushe ne kete forum jam e sigurte qe do te argetohesh edhe do tja kalosh sa me mire ne kete forum me rrespekt motrushja jote Klea :puthje: :puthje: :puthje:

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Leea

Mesazh nga LeeA prej Mon 04 Oct 2010, 12:01

Klea Motla Fl mPer ftesen Mire se te gjetaa ...
kiss kiss

firma.................................................................................................................................................................................
A dream es a Wish Your Heart Makes
avatar
LeeA

Postime : 41
Kyējet nė forum : 7930
Regjistruar mė : 04/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Leea

Mesazh nga LeeA prej Mon 04 Oct 2010, 12:04

Flm Mir se Ju gjeta !albi

firma.................................................................................................................................................................................
A dream es a Wish Your Heart Makes
avatar
LeeA

Postime : 41
Kyējet nė forum : 7930
Regjistruar mė : 04/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Leea

Mesazh nga albi prej Mon 04 Oct 2010, 12:12

mir se erdhe LEEA te deshiroj te gjitha tmirat
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11637
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Leea

Mesazh nga LeeA prej Mon 04 Oct 2010, 13:41

Flm Albi !

firma.................................................................................................................................................................................
A dream es a Wish Your Heart Makes
avatar
LeeA

Postime : 41
Kyējet nė forum : 7930
Regjistruar mė : 04/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Leea

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 04 Oct 2010, 13:43

Mire se erdhe Leea te uroje disponime te kendeshem ne mesin e shoqris ton.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11062
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Leea

Mesazh nga Mirja prej Mon 04 Oct 2010, 15:19

Pershendetje Leea ,uroj tja kalosh sa ma bukur ne ket forum
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10740
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Leea

Mesazh nga LeeA prej Thu 07 Oct 2010, 17:52

Faliminderti E dashuruar ,Mirja,Mir se Ju gjeta

firma.................................................................................................................................................................................
A dream es a Wish Your Heart Makes
avatar
LeeA

Postime : 41
Kyējet nė forum : 7930
Regjistruar mė : 04/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Leea

Mesazh nga Annika prej Thu 07 Oct 2010, 18:40

Mire se erdhe LeeA :jelous:

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14659
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Leea

Mesazh nga Naki prej Thu 07 Oct 2010, 20:31

LeeA, komshike mire se erdhe edhe kendej

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Leea

Mesazh nga Arjana prej Fri 08 Oct 2010, 00:56

LEA MIRE SE ERDHE MES NESH flower flower flower flower
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14413
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Leea

Mesazh nga LeeA prej Wed 13 Oct 2010, 18:49

Anika Flm
Naki Flm
Arjana Flm

Mir Se Ju gjeta...

firma.................................................................................................................................................................................
A dream es a Wish Your Heart Makes
avatar
LeeA

Postime : 41
Kyējet nė forum : 7930
Regjistruar mė : 04/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se erdhe Leea

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi