» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Dashuria Para dhe mbas martesave...
Tue 11 Oct 2016, 00:12 nga Naki

» Barcoleta
Tue 11 Oct 2016, 00:10 nga Naki

6 pėrdorues nė linjė: 1 anėtar 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

sirena

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154059 artikuj v 4861 temat


Naki (9124)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3374)
 
Adisa (3282)
 


Mire se me gjetet....

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mire se me gjetet....

Mesazh nga ZeQo prej Mon 04 Oct 2010, 00:06

Gjat jeta tanve
Jam ZeQo, vi nga Mahalla e Cullakve
Edhe une Jam Kosove

ZeQo

Postime : 12
Kyējet nė forum : 6793
Regjistruar mė : 03/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se me gjetet....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 04 Oct 2010, 00:45

Zeqo mire se erdhe edhe te uroj argetim te kendshem ne kete forum

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 15861
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se me gjetet....

Mesazh nga Arjana prej Mon 04 Oct 2010, 01:29

Zeqo e gjete rrugen bre....ja mire se na mberrive e me kembe te djathte ishalla Smile

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13300
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se me gjetet....

Mesazh nga albi prej Mon 04 Oct 2010, 13:06

mir se erdhe zeqo qka ka tre nga KOSOVA te deshiroj argetim te gendshum

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3374
Kyējet nė forum : 10521
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se me gjetet....

Mesazh nga Sponsored content Today at 14:28


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi