» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Java e tė ushqyerit me qumėsht tė gjirit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Java e tė ushqyerit me qumėsht tė gjirit

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 01 Oct 2010, 15:28

Zyra e UNICEF-it nė Kosovė, nė bashkėpunim me Ministrinė e Shėndetėsisė tė Republikės sė Kosovės, tė premten fillon shėnimin e Javės sė tė ushqyerit me qumėsht tė gjirit nė Kosovė.
Pėr tė shėnuar Javėn e tė ushqyerit me qumėsht tė gjirit, qė do tė zgjasė prej 1 deri mė 8 tetor 2010, do tė organizohet njė vizitė nė Spitalin e Ferizajt, nė Repartin pėr Gjinekologji dhe Obstetrikė, ndėrsa nė kėtė aktivitet do tė marrin pjesė pėrfaqėsues tė Ministrisė sė Shėndetėsisė, shefi i Zyrės sė UNICEF-it nė Kosovė, Johannes Wedenig, si dhe pėrfaqėsues dhe aktivistė tė programeve pėr arritjen e synimeve zhvillimore tė Mijėvjeēarit.
Qėllimi i shėnimit tė Javės pėr tė ushqyerit me qumėsht gjiri ėshtė sensibilizimi dhe ngritja e vetėdijes pėr rėndėsinė e tė ushqyerit mė qumėsht tė gjirit.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11167
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi