» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Hilton dhe i dashuri tė pėrfshirė nė njė incident

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Hilton dhe i dashuri tė pėrfshirė nė njė incident

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 01 Oct 2010, 15:24

Paris Hilton dhe i dashuri i saj, Cy Waits, ishin pėrfshirė nė njė incident, kur shkelėn kėmbėn e njė prej fotografuesve, pėr t’u larguar nė shpejtėsi nga vendi i ngjarjes, restoranti Boa.
Bukuroshja dhe Cy Waits ishin rrethuar nga paparacėt kur tentuan tė largoheshin nga vendi i ngjarjes nė perėndim tė HollyWoodit, pasi automjeti i tyre qartazi kaloi mbi kėmbėn e njė prej fotografėve, tė njohur si ‘Carol’.
Cy, i cili ishte nė timon, thuhet tė ketė hapur dritaren pėr tė parė nėse Carol ishte mirė, ndėrsa njė prej papracėve iu pėrgjigj se githēka ishte nė rregull. Policia erdhi nė vendin e ngjarjes dhe pasi pa se ēifti ishte larguar, i kėrkoi ata dhe i gjeti, ndėrsa mė pas aplikuan teste tė ndryshme ndaj tyre. Cy ėshtė liruar, por pritet tė paraqitet sė shpejti nė gjykatė pėr rastin nė fjalė.
Se Paris Hilton ishte bezdisur nga ky incident, e tregoi fakti se ēfarė shkroi nė Twitter: “Mbrėmje e dashur me miqtė dhe familjen, e shkatėrruar nga fotografė agresivė. Ata janė tė pafytyrė”.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10999
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi