» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Timberlake heq dorė nga muzika?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Timberlake heq dorė nga muzika?

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 01 Oct 2010, 15:22

Justin Timberlake nuk ka plane tė lėshojė muzikė nė njė tė ardhme tė afėrt dhe thotė se ai ėshtė i pasigurt se kur do t’i kthehet karrierės muzikore.
Krijuesi i hitit “SexyBack”, i cili nuk ka lėshuar ndonjė incizim qė nga “Until the End of Time” nė vitin 2007, thotė se ai aktualisht ėshtė i fokusuar nė karrierėn e tij si aktor dhe se, edhe pse ai thotė se vazhdimisht kompozon kėngė tė reja, ėshtė i pasigurt se kur do tė rikthehet nė top lista.
“A e bėn njė piktor njė pikturė pėr shkak se duhet ta realizojė deri mė 21 dhjetor? Jo, ai nuk e bėn pėr kėtė arsye. Kjo ndodh kur ajo zbrazet nga ai. Kėshtu ėshtė edhe muzika pėr mua... Unė kurrė nuk ndaloj sė bėri muzikė. Nuk e di se ēfarė tjetėr tė ju them, vetėm se nuk e di se ēfarė kapaciteti dua tė pėrfshij tashmė... E gjitha ēfarė them, nė mėnyrė tė thjeshtė, ėshtė se do ta di kur ta di. Dhe derisa ta di, nuk e di se kur do tė nxjerri njė album tjetėr”, ka thėnė Timberlake.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10999
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Timberlake heq dorė nga muzika?

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 07 Oct 2010, 15:33

Justin Timberlake: Jam i turpshėm

Justin Timberlake thotė se ai nuk ėshtė shumė i dhėnė pas daljeve dhe pėlqen tė kalojė kohėn i vetėm.
Kėngėtari i shndėrruar nė aktor thotė se ai ėshtė shumė i turpshėm dhe shton se ai kurrė nuk ėshtė pėrshtatur kur ka qenė mė i ri pasi nuk ka qenė i interesuar nė sport.
“Nė tė vėrtetė jam shumė i turpshėm dhe preferoj tė qėndroj shumė kohė vetėm. Nuk jam as shumė llafazan. Gjithmonė kam qenė i rezervuar. Nė qytetin tim mund tė ishe dikush vetėm nėse luaje futboll. Por gjithė ēfarė unė isha i interesuar ishte muzika, andaj isha njė i huaj. Tė tjerėt nuk mendonin se kjo ishte cool”, ka thėnė Timberlake.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10999
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi