» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


“Familja moderne” vetėm deri nė janar

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

“Familja moderne” vetėm deri nė janar

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 30 Sep 2010, 12:36

Seriali mė i shikuar nė Kosovė, “Familja Moderne”, do tė rikthehet por vetėm deri nė muajin janar, kanė thėnė burime tė afėrta me realizuesit e serialit.
Edhe pse u paralajmėrua se seriali do tė ndėrpritej nga RTK-ja pėr shkak tė mungesės sė buxhetit, duket se pas njė marrėveshje nė mes tė producentėve dhe pėrfaqėsuesve tė RTK-sė, seriali do tė vazhdojė tė shfaqet, por vetėm deri nė muajin janar.
“Xhirimet pėr sezonin e ri fillojnė sonte, ndėrsa marrėveshja ėshtė arritur qė ‘Familja Moderne’ tė transmetohet vetėm deri nė janar”, ka thėnė burimi, siē pėrcjell Infopress.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11065
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: “Familja moderne” vetėm deri nė janar

Mesazh nga Google prej Fri 01 Oct 2010, 15:01

edhe ashtu mu mduket e kan bo pak bajate Smile

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
Google

Shteti : prishtina city
Postime : 80
Kyējet nė forum : 7998
Regjistruar mė : 30/09/2010
Profesioni : instruktore

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi