» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Kush duhet ta mbaj Portofolin?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kush duhet ta mbaj Portofolin?

Burri
 
Gruaja
 
Pa pronar
 
Te dy
 
 
 
Shiko rezultatin

Kush duhet ta mbaj Portofolin?

Mesazh nga Arjana prej Tue 28 Sep 2010, 18:11

Si mendoni ju te dashur antare , kush duhet ta mbaje kuleten , ne shtepi
burri apo gruaja ??

Dhe pse ?

Cilat jane favoret qe ta mbaje burri ??

Dhe cilat jane po ta mbaje gruaja ??
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13633
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush duhet ta mbaj Portofolin?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 28 Sep 2010, 19:39

Une them ne te dyja anet ,,pasi sot mashkulli mundet ta mbaj sepse ka me shum obligime ,, po ashtu edhe femra sepse edhe femra duke pasur obligime ndaj vetes edhe familjes sherben gjithmone qe edhe femra te ket portofolin ,,,jan ca gjera qe mashkulli nuk i blen edhe nuk i ben dot edhe femra ka raste qe don te blej dicka personale don te bej pazar kur nuk eshte mashkulli ne shtepi, Prandaj eshte e nevojshme ta mbaj portofolin edhe femra

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16194
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush duhet ta mbaj Portofolin?

Mesazh nga Erisa prej Wed 29 Sep 2010, 13:27

Ne ditet e sotem te dy palet kane portofol te vecantose ne kohen moderne jan llogarit bankare ku te gjith anetaret e shtepise kan te drejt te terheqin leke dhe ti shpenzojn per probleme personale ose familjare.

Personalisht kam nje Karta Visa ku mund te terheq nje sasi te limituar ne dite leke nga llogaria e Familjes, dhe i shpenzoj per familjen edhe per gjera personale.

Eshte e domosdoshme qe obligimet e familjes ti marin te gjith pjestaret qe jane ne mosh maturie, ku te gjith kan xhepin ose portofolin e tyre.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 7824
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush duhet ta mbaj Portofolin?

Mesazh nga Katilja prej Fri 13 Sep 2013, 12:00

tE DY KAN PORTOFOL SOT PORTOFOLIN DUHET ME E MBAJT KUSH KUJDESET X SHPIN SHPENZIMET E SHPISS

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 5848
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush duhet ta mbaj Portofolin?

Mesazh nga albi prej Fri 13 Sep 2013, 17:47

dihet burri esht shtulla e familes hahaha
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10856
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush duhet ta mbaj Portofolin?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi