» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mbi gjysma e shoferėve i flasin veturės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mbi gjysma e shoferėve i flasin veturės

Mesazh nga Arjana prej Tue 28 Sep 2010, 16:08


Berlin, 16 shtator - Tė paktėn 59 pėr qind e shoferėve nė Gjermani i flasin automjetit tė tyre, sikur tė ishte njė fėmijė apo qenush i preferuar. Kėshtu thotė njė sondazh i realizuar nga instituti “Innofact”, sipas tė cilit nga shifra e sipėrpėrmendur 69 pėr qind janė gra, ndėrsa pjesa e mbetur janė burra.Por, ndaj veturės pėrkatėse nuk adresohen vetėm fjalė dashurie, pasi 37 pėr qind e drejtuesve e shajnė atė, ndėrsa 25 pėr qind i thonė fjalė pėr ta pėrkėdhelur.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14518
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mbi gjysma e shoferėve i flasin veturės

Mesazh nga Google prej Fri 01 Oct 2010, 08:30

esht e vertet kjo un i flas makines time ashtu kur e le pa e pastru zakonisht i them aman moj tkishe goj edhe ti SmileSmile

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
Google

Shteti : prishtina city
Postime : 80
Kyējet nė forum : 8100
Regjistruar mė : 30/09/2010
Profesioni : instruktore

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mbi gjysma e shoferėve i flasin veturės

Mesazh nga Interesant prej Fri 01 Oct 2010, 09:49

Une pasi qe nuk jam edhe shofer i mire, atehere shume shpesh i flas kompjuterit hahaha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13346
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mbi gjysma e shoferėve i flasin veturės

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi