» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


A ja vlen qė tė tė dua?!

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Dardania prej Sun 09 Jan 2011, 16:46


firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10139
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 09 Jan 2011, 23:30

A ja vlen te te dua ashtu si e ndjen

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16275
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Dardania prej Sun 09 Jan 2011, 23:31

hmmmmm

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10139
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Mirja prej Tue 11 Jan 2011, 19:08

Joooo
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10041
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Dardania prej Fri 14 Jan 2011, 14:19

poooooooooo

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10139
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 14 Jan 2011, 15:14

Nese me don ai mua

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16275
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga krayzi prej Sat 15 Jan 2011, 18:50

Provo
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 10054
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga stralli prej Fri 28 Jan 2011, 14:38

.....te duash gjithmone ja vlen...
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 7952
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga benita krusha prej Tue 15 Mar 2011, 09:53

PO e them tamam me bindje gjithmon ia vlen te duash por un nuk besoj ne dashuri ne shikim te pare se te dashurohesh me fizikun e ni personi nuk ia vlen e ta duash pasi ta njohesh per nje kohe PO ia vlen

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 7541
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 15 Mar 2011, 09:58

Patjeter qe ja vlen se perndryshe nuk do ndjenjia asgje per ate

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16275
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga stralli prej Wed 23 Mar 2011, 16:59

.....veprim qe eshte i pa kontestueshem....
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 7952
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Mirja prej Wed 23 Mar 2011, 22:41

aspak sja vlen
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10041
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga deti prej Thu 24 Mar 2011, 08:09

Sigurisht se po. Bile, po te kishte edhe dicka me shume se dashuria do beja per ty. Por mjafton edhe kjo sepse vertete ia vlen qe te dua.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12403
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga benita krusha prej Thu 24 Mar 2011, 08:34

PO e them me gjith gojen tanime jam e bindur qe ia vlen te te dua sepse ti je ai qe me lumturon qdo mengjes kur sgjohem dhe me gjindesh afer me se shumti ateher kur kam nevoj per ty. me nje fjale ia vlen te te dua sepse te kam JET (I<3U - N.)

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 7541
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga stralli prej Thu 24 Mar 2011, 14:29

....te duash ja vlen ne ēdo kohe dhe ne ēdo moshe....
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 7952
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Katilja prej Sun 29 May 2016, 11:17

Jo Sad Sad 
Ti se ke merituar kurr dashurin time

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 5929
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga deti prej Mon 30 May 2016, 09:05

Nese e ke trasuar mire rrugen e dashurise, nese ke sakrifikuar per te - patjeter se ia vlen qe ta duash.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12403
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ja vlen qė tė tė dua?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi