» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Jam patriot por...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Jam patriot por...

Mesazh nga Arjana prej Sat 25 Sep 2010, 19:45

Mė pak patriotė

Jam patriot, por e pėshtyj kėtė tokė.
Jam patriot, por hedh plehrat ku mė do qejfi.
Jam patriot, por jam bėrė i pasur duke trafikuar vajza shqiptare.
Jam patriot, por kam vėnė lekė duke bėrė tendera tė pandershėm.
Jam patriot, por bėj pazare me ilaēet e spitaleve.
Jam patriot, por blej njė kostum sa rroga e 4 muajve e njė mėsuese filloreje.
Jam patriot, por nuk paguaj taksa.
Jam patriot, por mbėshteta kryeministrin nė fushatė dhe ai mė bėn favore.
Jam patriot, po vjedh punėn e tjetrit.
Jam patriot, por punėt pėr ristrukturimin e shkollės i bėra me materiale skarco.
Jam patriot, por u bėra i pasur duke fryrė kostot e ndėrtimit tė rrugėve shqiptare.
Jam patriot, por trafikoj ēdo gjė.
Jam patriot, por materialet e fabrikės time i hedh te lumi i Ishmit.
Jam patriot, por nuk e kam problem t’u jap ēfarė tė kėrkojnė grekėrit.
Jam patriot, por nuk mė intereson se ēfarė ndodh jashtė shtėpisė time.


Shqipėria ėshtė apartamenti im 200 metra katrorė nė kėtė shumėkatėshin nė qendėr tė Tiranės.
Patriotė tė ēuditshėm ne shqiptarėt, tė edukuar me njė shije tė mbrapshtė e njė admirim tė ēka na dėmton. Shumė punė i kemi bėrė keq tė gjithė e pa na u dridhur syri tė parėt ngrihemi e flasim pėr patriotizėm, ne, vendi me natyrė kaq tė bukur nė Evropė, e kaq i keqtrajtuar. Do tė jemi vėrtetė patriotė kur tė mos kemi nevojė ta themi, por ta tregojmė me punėn tonė.

NGA: ALBA MALLTEZI
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14419
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jam patriot por...

Mesazh nga Jeta Love prej Sun 26 Sep 2010, 15:47

Shum te verteta keto fjal e nderuar mike !
Une mendoj se njeriu asht patriot ateher kur e konsiderojn te tjeret te till (persh. Kombi)
Dhe fjala patriot nuk do te thot se je perfekt as qe je me te gjitha te mirat! Patriot asht aj qe jep kontribute per atedhe qe nuk i frigohet syri kundraj armikut, qe nuk i nenshtrohet as nje armiku, qe asht ne gjendje me dhan gjdo gje per atedhe, per komb, per gjuh, dhe per fe per gjdo gje qe i perket (shqiptare), qe ka gjithmon deren hapur per mikun, gjithsesi ne qoft se partrioti u murr me njerat nga ato qe i permende ti me lart => ateher aj nuk asht patriot as gje hiq!
Rrespekt flower

firma.................................................................................................................................................................................
Na fal zot fajet tona ashtu si i falim ne fajtoret tan


pale 323232 pale
avatar
Jeta Love

Postime : 199
Kyējet nė forum : 8290
Regjistruar mė : 14/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jam patriot por...

Mesazh nga Katilja prej Fri 13 Sep 2013, 17:55

Jeta Love shkruajti:Shum te verteta keto fjal e nderuar mike !
Une mendoj se njeriu asht patriot ateher kur e konsiderojn te tjeret te till (persh. Kombi)
Dhe fjala patriot nuk do te thot se je perfekt as qe je me te gjitha te mirat! Patriot asht aj qe jep kontribute per atedhe qe nuk i frigohet syri kundraj armikut, qe nuk i nenshtrohet as nje armiku, qe asht ne gjendje me dhan gjdo gje per atedhe, per komb, per gjuh, dhe per fe per gjdo gje qe i perket (shqiptare), qe ka gjithmon deren hapur per mikun, gjithsesi ne qoft se partrioti u murr me njerat nga ato qe i permende ti me lart => ateher aj nuk asht patriot as gje hiq!
Rrespekt  flower
mendim i bukur ky

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6634
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jam patriot por...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi