» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Genta NUK realizon duet me Noizyn

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Genta NUK realizon duet me Noizyn

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 24 Sep 2010, 16:23

Kėngėtarja e njohur kosovare Genta Ismajli, e cila shkėlqeu nė spektaklin “Dancing with The Stars” nė Shqipėri, i ėshtė kthyer realizimeve tė reja muzikore.
Mė herėt ishte paralajmėruar se mes shumė kėngėve, Genta ka realizuar edhe njė bashkėpunim me Noizyn, e titulluar ”The King and Queen”, por duket sė njė kėngė e tillė jo qė nuk ėshtė realizuar deri tash, por as nuk ėshtė nė plan pėr tu realizuar.
Nė njė intervistė pėr gazetėn Shekulli kėngėtarja ka treguar se nuk do tė realizojė duet me reperin nga Shqipėria, Noizy, dhe se kjo informatė nuk ka qenė e vėrtetė.
”Nuk ėshtė e vėrtetė, ka qenė thjesht dhe vetėm bisedė mes meje dhe Noizit, por qė deri tani e pakonkretizuar”, ka thėnė Genta.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10999
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Genta NUK realizon duet me Noizyn

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 07 Oct 2010, 15:31

Genta flet pėr ish-tė dashurin

Gjatė njė interviste pėr Shqipmedia, Genta Ismajli duke folur pėr ndarjen nga Miloti, me tė cilin bashkėjetoi gjashtė vjet, ka pohuar ta ketė takuar atė mė pastaj, disa herė edhe rastėsisht.
“Jemi pėrshėndetur dhe asgjė mė shumė”, ka thėnė Genta. Ajo ka mohuar tė ketė pasur telefonata apo mesazhe prej tij qė nga ndarja, ndėrsa ka theksuar se Miloti ka folur vetėm fjalė tė mira pėr tė.
“Nuk besoj se do tė thotė ndonjėherė fjalė tė kėqija pėr mua”, ka shtuar kėngėtarja.
E pyetur nėse ka bėrė mė shumė emėr ajo nė krah tė Milotit apo ai nė krahun e saj, Genta ėshtė pėrgjigjur.
“Kemi qenė bashkė nė ēdo kohė dhe e kemi ndihmuar njėri tjetrin, prandaj nuk mė pėlqen tė bėj krahasime tė tilla”, ėshtė shprehur Genta.
Genta ka treguar se aktualisht nuk ėshtė duke u takuar me asnjė djalė. Kėngėtarja po ashtu ka treguar se pėrkohėsisht ėshtė duke banuar me qira nė Kosovė, ndėrsa ėshtė duke ndėrtuar shtėpi nė lagjen “Marigona”.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10999
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi