» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kėngėtarja serbe vjedh kėngėn e Leonora Jakupit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kėngėtarja serbe vjedh kėngėn e Leonora Jakupit

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 24 Sep 2010, 16:22

Ylli i muzikės serbe Ana Nikolic nė albumin e saj mė tė ri “Mafia Caffe” vjedh kėngėn e Leonora Jakupit, “Ti je shumė xheloz”.
Mediat Serbe shkruajnė se kėnga e saj e vjedhur, “Zadnji Voz” (Treni i fundit), ėshtė vetėm njėra nga shumė kėngėt qė ajo ka “pėrpunuar” nė kėtė mėnyrė.
Ende nuk dihet se kush ėshtė autor i versionit serb tė kėngės edhe pse si kompozitor nė mbėshtjellėsin e albumit janė nėnshkruar kompozitorėt serbė.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11065
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėngėtarja serbe vjedh kėngėn e Leonora Jakupit

Mesazh nga Luan_Valikardi prej Fri 24 Sep 2010, 18:34

TE PUSHKATOHET, NESE NUK PRANON QE JANE TE LEONORA JAKUPIT.

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0
avatar
Luan_Valikardi

Postime : 651
Kyējet nė forum : 8773
Regjistruar mė : 06/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėngėtarja serbe vjedh kėngėn e Leonora Jakupit

Mesazh nga albi prej Fri 24 Sep 2010, 22:48

te varet
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11640
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėngėtarja serbe vjedh kėngėn e Leonora Jakupit

Mesazh nga Naki prej Sat 25 Sep 2010, 05:12

He mos e beni tragjike se edhe kengetaret tona nuk e lene lehte jo

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18619
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėngėtarja serbe vjedh kėngėn e Leonora Jakupit

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 25 Sep 2010, 11:18

Leonora: Do t’i marrim masat e duhura

Leonora Jakupi nė njė intervistė pėr tė pėrditshmen “InfoPress” ėshtė shprehur se do tė merr masat e duhura pėr kėngėn qė i ėshtė vjedhur nga kėngėtarja serbe Ana Nikolic.
“Ky nuk ėshtė gjest i mirė. Fatkeqėsisht nuk po funksionojnė ligjet tona pėr mbrojtjen e tė drejtave autoriale. Nuk e di a ekziston kjo e drejtė nė shtetin fqinj, mirėpo unė do tė pėrpiqem tė interesohem dhe tė marr masa”.
“Secili kėngėtar ka tė drejtė tė blejė njė kėngė tė kujtdo qoftė, nėse ai ka mundėsi materiale, por me dijeninė e kėngėtarit, ndryshe kėnga ėshtė e vjedhur”, ka pohuar Leonora.
Leonora gjithashtu ka zbuluar se ėshtė duke punuar nė disa kėngė tė reja ku shpreson qė kėtė vit tė dalė me njė album.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11065
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėngėtarja serbe vjedh kėngėn e Leonora Jakupit

Mesazh nga Drini prej Sat 25 Sep 2010, 22:42

Asgje nuk mbetet per ate bote, u vjedh te vjedhin....
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11201
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėngėtarja serbe vjedh kėngėn e Leonora Jakupit

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 07 Oct 2010, 15:29

Leonora Jakupi vjen me “I harruar”


Kėngėtarja kosovare, Leonora Jakupi, ka treguar pėr Telegrafi.com se ajo sapo ka pėrfunduar kėngėn e saj mė tė re kėto ditė, tė titulluar “I harruar”.
“Sapo kam realizuar videoklipin e kėngės mė tė re “I harruar”. Teksti ėshtė i shkruar nga Avni Qahili dhe ėshtė incizuar nė studion e Don Arbas. Ndėrsa videoklipi ėshtė xhiruar nė Shqipėri nė bashkėpunim me njė produksion maqedonas dhe sė shpejti do tė lansohet nė media”, ka thėnė kėngėtarja.
Leonora ka treguar qė ky vit nuk ka qenė shumė i kėndshėm pėr tė, sepse ka pėrjetuar disa fatkeqėsi nė familjen e saj, prandaj edhe ka qenė e obliguar qė disa projekte t’i lerė pėr mė vonė.
Ndėrsa sa i pėrket bashkėpunimit me kėngėtarin Ramadan Krasniqi, ajo ėshtė shprehur se nuk ka asgjė konkrete, por ka lėnė tė hapur mundėsinė e realizimit tė njė dueti.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11065
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėngėtarja serbe vjedh kėngėn e Leonora Jakupit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi