» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Jemi me te vertet te lire...!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Jemi me te vertet te lire...!!

Mesazh nga Arjana prej Thu 23 Sep 2010, 23:39

Cfare eshte liria sipas jush..!
Edhe pse jemi ne demokraci jemi me te vertet te lire...si mendoni??
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14419
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jemi me te vertet te lire...!!

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 24 Sep 2010, 11:10

E them me plot bindjen qe ne sjemi te lire aq sa duhet e them me plot bindjen pse sepse kam qene ne shqiperi per te ushtruar zanatin e punes time edhe me dipllome te mor ne milano me thane nuk pranohet se shkollen se ke ber ketu nuk dua ta zgjas me sepse me bejne te them fjalet me te poshtera qe ekzistojne ne ket e bote

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16980
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jemi me te vertet te lire...!!

Mesazh nga Katilja prej Wed 11 Sep 2013, 18:10

Liria eshte nje deshire, nje qellim qe c'do njeri kerkon te te arrij!
Liria eshte fluturim..... dhe te gjitha gjerat e perkrahin, si liria ne dashuri, ne fjale, ne veprim, dhe sidomos ne jeten e perditeshme!
Pa te, nuk jetohet!

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6634
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jemi me te vertet te lire...!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi