» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga donita prej Wed 22 Sep 2010, 23:18

Dita me e lumture e jetes time ka qene kur ka lind  nipi im i dashur Blenari qe e dua shummmm love danc  danc

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10324
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga albi prej Thu 23 Sep 2010, 13:34

dita me e lumtur ka qen ne jeten time kur i shpetova vdekjes
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11568
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga Arjana prej Thu 23 Sep 2010, 17:02

cdo dite ndihem e lumtur me gjera te thjeshta e te vogla,sesht e then te me ndodh dicka e madhe per te vecuar ndonje dite.thjesht kur ndihem mire me veten,dhe njerezit qe dua jane mire jam me se e lumtur...
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14344
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga stralli prej Fri 24 Sep 2010, 13:23

Dita mė e lumtur e jetės sime ėshtė dita mė e hidhur sepse e njoha atė qė dashuroj.......
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 8582
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 03 Oct 2010, 14:22

ditet qe veproj , jam teper i lumtur, kur edi qe ska kudh me ben dredhi pas shpine em tjeret

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12212
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 03 Oct 2010, 15:06

Kur u ndava nga ky lart

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga Google prej Sun 03 Oct 2010, 16:32

wwww ka shum dit qe smundem ti ndaj kur behesh prind sdin se cila esht dita me e lumtur qdo dit esht me e mir se tjetra

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
Google

Shteti : prishtina city
Postime : 80
Kyējet nė forum : 7926
Regjistruar mė : 30/09/2010
Profesioni : instruktore

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga Google prej Sun 03 Oct 2010, 16:33

...
avatar
Google

Shteti : prishtina city
Postime : 80
Kyējet nė forum : 7926
Regjistruar mė : 30/09/2010
Profesioni : instruktore

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 03 Oct 2010, 19:49

kur kuptova tradhtin X

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12212
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 03 Oct 2010, 21:31

Lindja e dy nipave te mi

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16905
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga albi prej Sun 03 Oct 2010, 22:04

shpetimi nga vdekja
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11568
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga Bruneta prej Sun 24 Oct 2010, 13:29

KUR TAKOVA DIKE Cool

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12313
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga stralli prej Mon 25 Oct 2010, 16:10

dita e takimit tim tė parė...
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 8582
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga Arjana prej Mon 25 Oct 2010, 19:11

cdo dite ndihem e lumtur me gjera te thjeshta e te vogla,sesht e then te me ndodh dicka e madhe per te vecuar ndonje dite.thjesht kur ndihem mire me veten,dhe njerezit qe dua jane mire jam me se e lumtur...
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14344
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga Mirja prej Mon 25 Oct 2010, 20:03

Dita ma e lumtur ka qen kur mora lajmin qe ekom nje nip shum te bukur
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10671
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga Bruneta prej Mon 25 Oct 2010, 20:06

Sherimi i babit tim

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12313
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga Leta prej Tue 26 Oct 2010, 00:15

Ne jeten time kam Shume dite qe i kam Ve ne ditet me te Lumtura te jetes time... Njeren nga keto dite do e ndaj me Juve! Shpalljen e Pavarsis eshte nje dite qe Kurr ne jeten time s'do e Harroj,, se vertet kam qene shume e Lumtur ne ate Dite. Edhe nje Dite tjeter do e ndaj me juve,,, si dita me e Lumtur e jetes time, ka qene kur e kam marr lajmin qe Vellau dhe Kunata do te Behen Prind, e une Halle Smile e ne Dhjetor do te Degjohet nje krisme pushke qe ne Konake na Lindi nje djal Very Happy


Edituar pėr herė tė fundit nga Bleta nė Tue 26 Oct 2010, 00:16, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : ..)
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8211
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga albi prej Tue 26 Oct 2010, 00:32

dita me e lumtur n ejeten time ka qen suksei i operacionit
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11568
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga lolita prej Tue 26 Oct 2010, 01:03

Kur ekom taku dikon

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14914
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 26 Oct 2010, 21:20

ZEMRUSHJA shkruajti:Sherimi i babit tim

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12313
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga stralli prej Wed 27 Oct 2010, 15:45

pale
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 8582
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Nov 2010, 16:50

ZEMRUSHJA shkruajti:Sherimi i babit tim

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12313
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga Leo@! prej Tue 16 Nov 2010, 22:03

Dita me e bukur disa dit me pare kur u rregjistrua njer dhe dje qe me thane do te iki ne Albani per vitin e ri..........
avatar
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 8392
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga Dardania prej Wed 17 Nov 2010, 10:20

ne fund te ketij muaji se do me martohet vllau im i madh danc

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10769
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga Finesa prej Wed 17 Nov 2010, 18:38

Ardhja e vllaut tim mba 9 vitesh ne vendlindje,dhe e motres mbas 14 vitesh.... Sad Sad Sad

firma.................................................................................................................................................................................
NDERMJET DY THIKASH...DASHURIA
NDERMJET DY DASHURIVE...THIKA...
avatar
Finesa

Shteti : C'doher pran njerzve te varfer...
Postime : 57
Kyējet nė forum : 7756
Regjistruar mė : 13/11/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga Leo@! prej Wed 17 Nov 2010, 20:50

Leo@! shkruajti:Dita me e bukur disa dit me pare kur u rregjistrua njer dhe dje qe me thane do te iki ne Albani per vitin e ri..........
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Τ
avatar
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 8392
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga Bruneta prej Thu 18 Nov 2010, 12:51

Kure per here te pare shijova puthjen e pare ne buzet e mija

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12313
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga Dardania prej Tue 23 Nov 2010, 21:23

ishte dje qe martova vllaun e madh Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10769
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga lolita prej Tue 23 Nov 2010, 21:36

Kur takova njonin me beri shum te lumtur

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14914
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga bovari prej Mon 24 Jan 2011, 09:10

Dita me e lumtur e jetes sime ka qen dita e fejeses jo se u fejova po aq shume telash kishte saqe nuk u gezova qe hodhem hapin e pare drejt krijimit te familjes po u gezova qe mbaroi ceremonia Smile))

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11382
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 27 Jan 2011, 10:46

Nje dit Janari qe ndriqoj Jeten time,do jet nje nder ditet me te veqanta dhe te lumtura !!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 28 Jan 2011, 02:28

Kure rashe ne dashuri per here te pare haha Cool

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16905
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga stralli prej Fri 28 Jan 2011, 14:36

.....kur e kam shijuar ......
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 8582
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga albi prej Sat 01 Feb 2014, 16:01

kur kam fillua te fali pes vakte Namaz
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11568
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dita mė e Lumtur nė Jetėn e Juaj?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi