» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

19 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 19 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Po Kerkoj...

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Po Kerkoj...

Mesazh nga albi prej Mon 23 Mar 2015, 14:08

Nga  Albi


Edituar pėr herė tė fundit nga albi nė Wed 01 Apr 2015, 18:13, edituar 1 herė gjithsej
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11571
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po Kerkoj...

Mesazh nga epanjohura prej Mon 23 Mar 2015, 14:14

Nga Albi

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5096
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po Kerkoj...

Mesazh nga marino prej Tue 31 Mar 2015, 22:01

pak qetesi shpirterore
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3122
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po Kerkoj...

Mesazh nga albi prej Tue 31 Mar 2015, 22:07

Te jam ne rrugen e Zotit
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11571
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po Kerkoj...

Mesazh nga marino prej Tue 31 Mar 2015, 22:08

dicka ne you tube
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3122
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po Kerkoj...

Mesazh nga albi prej Wed 01 Apr 2015, 15:15

Mos te ket vrasje ne Ks
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11571
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po Kerkoj...

Mesazh nga Naki prej Wed 01 Apr 2015, 16:45

Po kerkoj nga te gjithe anetaret e regjistruar qe njehere e pergjithmone ta kuptojne se forumet dhe rrjetet sociale jane kalim kohe dhe argetim jo problem i askujt i jetes personale. Kush nuk mund ti permbahet ketije rregulli i deshiroj gjithe te mirat dhe suksese ne jete dhe le ta lej kete forum se ka me miliona forume tjera ku ndoshta do ta gjej veten. Kjo eshte faqe personale qe si qellim primar ka mesimet dhe ushtrimet e administrimit, rritja e risive dhe njohurive ne design e administrim sjellja e temave edukativo arsimore ne veqanti grumbullime te materiale histori dhe per voglushet. 
Ju falenderoj nese e kuptoni kerkesen time

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18550
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po Kerkoj...

Mesazh nga marino prej Wed 01 Apr 2015, 18:35

dicka personale
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3122
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po Kerkoj...

Mesazh nga deti prej Thu 19 May 2016, 12:28

Po kerkoj nga anetaret (nismetaret e ketij forumi) qe te rikthehen ne forum sepse keshtu i bejme nderė forumit e ne veēanti Nakit sepse i kemi hyre ne hak.
p.s. anetaret e rinj te mos keqkuptojne.
Respekt!
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13036
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po Kerkoj...

Mesazh nga Katilja prej Fri 27 May 2016, 18:36

nje perqafim nga ti Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6562
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po Kerkoj...

Mesazh nga deti prej Sat 28 May 2016, 09:48

Paqe e miresi.
Mbi te gjitha nje krah te forte per te mbeshtetur koken ata qe ndjejne nevojen per te qarė...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13036
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po Kerkoj...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi