» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Dashuria Para dhe mbas martesave...
Tue 11 Oct 2016, 00:12 nga Naki

» Barcoleta
Tue 11 Oct 2016, 00:10 nga Naki

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154059 artikuj v 4861 temat


Naki (9124)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3374)
 
Adisa (3282)
 


Cila Ndjenje do te donit te mos ju pushtonte

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cila Ndjenje do te donit te mos ju pushtonte

Mesazh nga Arjana prej Sun 19 Sep 2010, 20:45

Un per vete urrej kur me pushton ndjenja e ankthit po ju ?

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13282
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila Ndjenje do te donit te mos ju pushtonte

Mesazh nga Luan_Valikardi prej Mon 20 Sep 2010, 02:16

E lotit!!!

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0

Luan_Valikardi

Postime : 651
Kyējet nė forum : 7639
Regjistruar mė : 06/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila Ndjenje do te donit te mos ju pushtonte

Mesazh nga Arjana prej Mon 20 Sep 2010, 13:22

ndjenja e padurimit

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13282
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila Ndjenje do te donit te mos ju pushtonte

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 20 Sep 2010, 18:14

E lotit edhe mua

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 15843
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila Ndjenje do te donit te mos ju pushtonte

Mesazh nga Bruneta prej Sat 25 Sep 2010, 17:12

NDJENJA E GEZIMIT

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11251
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila Ndjenje do te donit te mos ju pushtonte

Mesazh nga Drini prej Sat 25 Sep 2010, 22:36

E urrejtjes!

Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 10067
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila Ndjenje do te donit te mos ju pushtonte

Mesazh nga Jeta Love prej Sun 26 Sep 2010, 00:05

Gjitha keto qe jan propozu deri tani kur jan te teperta nuk jan te mira, por jetė pa to nuk ka!

firma.................................................................................................................................................................................
Na fal zot fajet tona ashtu si i falim ne fajtoret tan


pale 323232 pale

Jeta Love

Postime : 199
Kyējet nė forum : 7153
Regjistruar mė : 14/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila Ndjenje do te donit te mos ju pushtonte

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 26 Sep 2010, 11:57

Ndjenjat e Lumturis

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.

E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 9931
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila Ndjenje do te donit te mos ju pushtonte

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 26 Sep 2010, 12:00

Ndjenjia e lotit

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 15843
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila Ndjenje do te donit te mos ju pushtonte

Mesazh nga Katilja prej Fri 13 Sep 2013, 17:56

Ndjenja e dashuris e urrej ket ndjenje

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 

Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 5497
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila Ndjenje do te donit te mos ju pushtonte

Mesazh nga Sponsored content Today at 12:30


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi