» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


S'duroj dot.....

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

S'duroj dot.....

Mesazh nga Arjana prej Sun 19 Sep 2010, 20:14

te qeroj orizin me doreza boksi! danc

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13522
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 19 Sep 2010, 22:04

Genjeshtrat

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16083
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga albi prej Sun 19 Sep 2010, 22:14

thashethanat

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10745
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga Luan_Valikardi prej Mon 20 Sep 2010, 02:19

Pa besine!!!

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0

Luan_Valikardi

Postime : 651
Kyējet nė forum : 7879
Regjistruar mė : 06/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga albi prej Mon 20 Sep 2010, 12:33

tollovi ne komunikacion

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10745
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga Arjana prej Mon 20 Sep 2010, 13:09

keqkuptimet

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13522
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 20 Sep 2010, 18:00

Njerezit qe kan dy fytyra

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16083
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga Naki prej Tue 21 Sep 2010, 01:02

Eren e hudhres

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17725
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 21 Sep 2010, 01:03

Cool He pra e di un pse se duron se smundesh puci puci ti hahaha

Nuk duroj specat djeges Cool

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16083
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga Naki prej Tue 21 Sep 2010, 01:07

Kle@Love shkruajti: He pra e di un pse se duron se smundesh puci puci ti hahaha

Nuk duroj specat djeges
Hmmm specat ben ben por hudheren kurrsesi ose ska puci puci siq thua po direkt kalohet tek speci

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17725
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 21 Sep 2010, 01:09

Cool Hahaha jo ore se speci te djeg skom terezi te me djegi mua ore se e duhet per te ngren qe ti degjosh guston specit ore nakushi hahaha

ndersa puci puci duhet mi mbyll gojen hahaha

Nuk duroj injorancen


Edituar pėr herė tė fundit nga Kle@Love nė Tue 21 Sep 2010, 18:26, edituar 1 herė gjithsej

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16083
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga albi prej Tue 21 Sep 2010, 13:54

nuk duroj gneshtrat

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10745
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga Arjana prej Tue 21 Sep 2010, 18:25

kur sma perfillin fjalen

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13522
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 21 Sep 2010, 18:27

Sduroj dot semundjet e pasherueshme Sad


Edituar pėr herė tė fundit nga Kle@Love nė Tue 21 Sep 2010, 18:43, edituar 1 herė gjithsej

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16083
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga Arjana prej Tue 21 Sep 2010, 18:43

te mjeret

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13522
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 21 Sep 2010, 18:44

sduroj dot kur mjeket me kan genjyer po ashtu njerezit e mi Sad


Edituar pėr herė tė fundit nga Kle@Love nė Tue 21 Sep 2010, 18:45, edituar 1 herė gjithsej

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16083
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga albi prej Tue 21 Sep 2010, 18:44

kur me kritiko

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10745
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga Arjana prej Tue 21 Sep 2010, 18:57

lotet

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13522
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga albi prej Tue 21 Sep 2010, 18:58

injorimin

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10745
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga Bruneta prej Thu 23 Sep 2010, 16:57

PRITJEN

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11491
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga Arjana prej Thu 23 Sep 2010, 16:57

humbjen

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13522
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 23 Sep 2010, 17:51

Mashkujt se jan ber me zi se grate duke u mor me thashetheme

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16083
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga albi prej Thu 23 Sep 2010, 18:34

trathtin

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10745
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga donita prej Thu 23 Sep 2010, 21:19

Mosbesimin

firma.................................................................................................................................................................................

donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 9502
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga lolita prej Thu 23 Sep 2010, 22:39

Thashethemet

firma.................................................................................................................................................................................

lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14092
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga donita prej Thu 23 Sep 2010, 22:41

Vuajtjet e te tjerve

firma.................................................................................................................................................................................

donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 9502
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga Bruneta prej Sat 25 Sep 2010, 17:04

INJORANCEN

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11491
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga albi prej Sat 25 Sep 2010, 18:54

gnjeshtrat

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10745
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga stralli prej Tue 28 Sep 2010, 14:54

Hipokrizinė...!

stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 7760
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga Arjana prej Tue 28 Sep 2010, 17:16

mizerin

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13522
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga albi prej Tue 28 Sep 2010, 20:14

lendime

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10745
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga Mirja prej Tue 28 Sep 2010, 22:40

Trathetin

Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 9849
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga albi prej Tue 28 Sep 2010, 22:41

mosbesim

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10745
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga Mirja prej Tue 28 Sep 2010, 22:48

S duroj dot PRITJEN

Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 9849
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga albi prej Tue 28 Sep 2010, 22:51

dushimin

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10745
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga Adisa prej Wed 29 Sep 2010, 10:08

Genjeshtrat

Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 10948
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga deti prej Wed 29 Sep 2010, 11:19

mendjemadhesine dhe genjeshtrat

deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12211
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga Kotelja prej Wed 29 Sep 2010, 11:25

Injorancen.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!

Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 12383
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga deti prej Wed 29 Sep 2010, 14:50

Arsyetimet e pa arsyeshme.

deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12211
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga albi prej Wed 29 Sep 2010, 14:51

fshetsin

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10745
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: S'duroj dot.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi