» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pse eshte aq e veshtire te jesh vetevetja?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pse eshte aq e veshtire te jesh vetevetja?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 07 Sep 2010, 18:37

Kan kaluar vjet edhe e shoh se ne shqiptaret jemi te prirur te tregojme ngjarjet e te tjereve ne veten e pare..

Kam takuar mbi 20 persona qe me kan thene se kur kan qen shkolle fillore kan thyer fotografin e TITO-s ish presidentit te jugosllavis idolit te krejt njerezve te asaj kohe...Hipokrizi ka qen thyerje aksidentale qe ka ndodh ne nje shkolle te kosoves ...

Degjoj nje tjeter qe thote se ne turqi shkruan gjithekund allah allah ne dyer te hyrjes ndersa ne shtepi publike shkruan nuk ka allah ahahhahahahahhahahahahhaa... te gjitha me te treguara asnje me te perjetuara...

E quditshme degjon njerezit flasin tregojne perjetimet e tua sikur te ishin te tyret..

Pata degjuar diku nje fjale qe thote nese do te ju pelqesh te tjereve thuaj ate qe ata kan deshire te degjojne...pse duhet te mohojme veten qe te ju pelqejme te tjereve....?

Diskutim te mbare ...

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16905
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte aq e veshtire te jesh vetevetja?

Mesazh nga Mirlinda prej Tue 07 Sep 2010, 19:40

Sipas mendimit tim njeriu ėshtė kafsha e vetme qė se pranon qė ėshtė e tillė.
avatar
Mirlinda

Shteti : Theranda
Postime : 5
Kyējet nė forum : 7909
Regjistruar mė : 07/09/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte aq e veshtire te jesh vetevetja?

Mesazh nga Katilja prej Wed 11 Sep 2013, 18:16

jetojm ne nje vend ku tjet vetvetja tqujn idjot po vendi edhe koha ku rrim na bejn qe shumicen e jetes mos tjemi vetvetja

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6559
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte aq e veshtire te jesh vetevetja?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi