» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

20 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 20 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A mendoni se tradhetia bashkshortore varet nga portofoli....

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

A mendoni se tradhetia bashkshortore varet nga portofoli....

Mesazh nga Arjana prej Thu 26 Aug 2010, 14:36

A mendoni se tradhtia bashkshortore varet nga portofoli?????
Dmth nje burre qe ka te ardhura me te pakta se gruaja,qe ne nje fare menyre varet ekonomikisht nga gruaja <> te tradhetohet nga gruaja me shpesh se po te mos varej ekonomikisht nga ajo........................
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14509
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mendoni se tradhetia bashkshortore varet nga portofoli....

Mesazh nga Majlinda prej Sat 11 Sep 2010, 10:12

Po, sot Po. Isha ne pushime ne Shqiperi dhe per fat te keq u binda se eshte e vertete qe atje femrat me shume shiqonin posrtofolin sesa personin cka eshte me e keqja ne mesin e tyre kishte edhe gra te martuara dhe nena me femije. Ku neser ajo nene do ta edukoj vajzen e saj.... Tmerr
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 11805
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mendoni se tradhetia bashkshortore varet nga portofoli....

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 11 Sep 2010, 15:56

eshte mase e vertet kjo se tani femra shikon vetem portofolin nuk shikon se a eshte familjar apo mundet te shkaterroj nje familje

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17070
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mendoni se tradhetia bashkshortore varet nga portofoli....

Mesazh nga Katilja prej Wed 11 Sep 2013, 18:15

hmmm vetem nje 10% e vogel qe ste do x lek se shumica kshu jann bo

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6724
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mendoni se tradhetia bashkshortore varet nga portofoli....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi