» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Dashuria me e nxehte e ka Fundin me te ftohte

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Dashuria me e nxehte e ka Fundin me te ftohte

Mesazh nga Arjana prej Mon 23 Aug 2010, 19:22

Sa e vertete mendoni se eshte shprehja"Dashuria me e nxehte,Ka fundin me te ftohte"!!

-

Jepni mendimin tuaj ne lidhje me temen....!!!!
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13726
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria me e nxehte e ka Fundin me te ftohte

Mesazh nga Luan_Valikardi prej Mon 23 Aug 2010, 19:35

Nese vertet dashuria me e nxehte e ka fundin me te ftohte, atehere si shpjegohet nje shprehje tjeter: Ndjenjat qe lindin ngadale rrojne me gjate?!...
Per mendimin tim, Dashuria me e nxehte ndoshta djeg me shume (ne aspektin e mire dhe te keq) por jo se arrin ne ate perfundim.

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0
avatar
Luan_Valikardi

Postime : 651
Kyējet nė forum : 8083
Regjistruar mė : 06/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi