» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


1 arsye per te vazhduar jeten

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Arjana prej Sat 21 Aug 2010, 22:36

une psh e dua jeten se te jetosh do te thot te rezikosh. dhe te rezikosh do te thot te risesh adrenalinen ne gjak dhe kjo eshte e paperseritshme.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14809
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 22 Aug 2010, 10:58

Vullneti qe kam per te shijuar cdo gje qe me rrethon

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17370
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 22 Aug 2010, 11:10

Per te qene e lumtur.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11458
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga albi prej Sun 22 Aug 2010, 15:10

per te rrespektu vullnetin e zotit
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12033
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Luan_Valikardi prej Mon 23 Aug 2010, 17:28

Ua ca teme e pa pare, ketu me kapni MAT...
Me ka ndodhur personalisht ky disfat, ku me kish mbytur krejt pesimizmi, e kisha pyetur veten se pse jetoj!...
-Me mban gjalle dashuria per Atdheun, ishe pergjigjja e jetes time...
dhe si vertet shqiptaret jane mbytur krejt nga pesimizmi me nivelin jetesor... duhet te perparojme vellezer.

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0
avatar
Luan_Valikardi

Postime : 651
Kyējet nė forum : 9166
Regjistruar mė : 06/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Vizitor prej Mon 23 Aug 2010, 19:08

Te jem gjithmon kjo qe jam , te mos i perulem askujt ,gje qe merr frym si un, te jem krenare keshtu siq jam si dhe te mbaj qendrimin e jetes sime po keshtu siq e kam!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Drini prej Mon 23 Aug 2010, 22:47

Femijet!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11594
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Adonisi prej Mon 30 Aug 2010, 01:34

Sepse nuk e dijm se cka do perjetojme pas 5 min.Ndoshta eshte nje nga momentet me te mira Razz

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11286
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Drini prej Mon 30 Aug 2010, 11:44

Jeto sot, sepse neser mund te mos e kesh kete mundesi!
Kenaqu me ate qe ke dhe puno qe te kesh me shume, por jo ne menyre te pandereshme!
Duaj ata qe ke prane, duaj ata qe te duan, por mos i urre ata qe te urrejne!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11594
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Aristogata prej Mon 30 Aug 2010, 20:46

te perjetosh ate cka ajo te ofron duke zbuluar enigmat e saj

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10447
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 31 Aug 2010, 00:05

Familja dhe Dashuria.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11458
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga albi prej Tue 31 Aug 2010, 00:17

dashuria ndaj familes dhe miqve forefist
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12033
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Drini prej Tue 31 Aug 2010, 08:15

Dashuria per jeten...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11594
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 31 Aug 2010, 10:42

arsye eshte thjesht sepse eshte bukur

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17370
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga albi prej Tue 31 Aug 2010, 13:22

edua jeten
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12033
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga deti prej Tue 31 Aug 2010, 13:24

Agu i dites se re.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13498
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Vizitor prej Tue 31 Aug 2010, 14:12

Optimizmi dhe shpresa.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga albi prej Tue 31 Aug 2010, 15:39

dashuria ndaj zotit dhe familes
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12033
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Kotelja prej Wed 15 Sep 2010, 10:14

Edhe ne momentet me te veshtira dikush do te bie ne dashuri me lotet dhe trishtimin tend. Imagjino sa dashuri do te pranosh po jetove me buzeqeshjen.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga deti prej Thu 16 Sep 2010, 08:45

Guximi per tu perballur me sfidat e saj.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13498
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Kotelja prej Thu 16 Sep 2010, 13:42

Nje dite do te behesh NENE!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga deti prej Thu 16 Sep 2010, 13:43

Perjetimi i te qenurit nene/baba
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13498
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Kotelja prej Thu 16 Sep 2010, 14:56

Te adhurosh Allahun!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga deti prej Thu 16 Sep 2010, 15:47

Kureshtja dhe deshira per hulumtime te reja te asaj qe sjell jeta.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13498
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Luan_Valikardi prej Thu 16 Sep 2010, 17:28

Se Shqiptari vdes vec si Shqiptar!
Pra eshte bukur te jetosh, nese vdes si Shqiptar!

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0
avatar
Luan_Valikardi

Postime : 651
Kyējet nė forum : 9166
Regjistruar mė : 06/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 16 Sep 2010, 17:29

sepse eshte e bukur

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17370
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Bruneta prej Sat 18 Sep 2010, 16:29

SHPRESA Cool

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12778
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Kotelja prej Wed 29 Sep 2010, 13:15

Falenderimi ndaj Krijuesit.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13674
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga albi prej Wed 29 Sep 2010, 13:29

per zotin dhe familen
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12033
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Erisa prej Wed 29 Sep 2010, 13:31

Per familjen dhe te dashurin tim.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9000
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga stralli prej Wed 29 Sep 2010, 14:14

Pėr tė pėrcjellur kontinuitetin gjenetik...
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9047
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga deti prej Wed 29 Sep 2010, 14:49

Ninullat dhe buzeqeshja e femijes ne djep!
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13498
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Vizitor prej Wed 29 Sep 2010, 15:29

Zbulimi i thesarit te Jetes:

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga stralli prej Thu 30 Sep 2010, 12:59

Tė gjej ēelėsin e kėnaqėsisė sė pėrjetshme...
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9047
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 30 Sep 2010, 13:04

Besimi ne Zot.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11458
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 30 Sep 2010, 13:37

per te ardhmen time

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12677
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga stralli prej Tue 05 Oct 2010, 14:57

Vazhdimesia e vet jetes...
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9047
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 26 Mar 2011, 11:41

Sepse jeta eshte shum e bukur me te bukurat e saj edhe me te metat e saj duhet vetem te pranosh edhe te mesosh me ate qe jeta te sjell mos te kerkosh me shum ne ate qe ajo te jep mundesin e te jetuarit

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17370
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga stralli prej Tue 29 Mar 2011, 16:30

..........dashuria per atdheun......
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9047
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 29 Mar 2011, 18:33

Jeta eshte gjithcka edhe prandaj me te gjitha ato qe na jep edhe do na japi me pelqen te vazhdoj te jetoj edhe per ate qe ajo ka per te me dhene akoma

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17370
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 1 arsye per te vazhduar jeten

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi