» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cfare do e keshillonit veten tuaj!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cfare do e keshillonit veten tuaj!

Mesazh nga Arjana prej Sat 21 Aug 2010, 21:48

Une do e keshilloja te pije freducino ne vend te frapes!
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14407
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do e keshillonit veten tuaj!

Mesazh nga albi prej Sat 21 Aug 2010, 22:14

do ti rrepektoj ata si me rrespektojn
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11631
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do e keshillonit veten tuaj!

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 22 Aug 2010, 10:49

Mos te kem besim me ne asnje

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16968
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do e keshillonit veten tuaj!

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 22 Aug 2010, 11:18

Mos degjoj cka flasin bota.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11056
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do e keshillonit veten tuaj!

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 22 Aug 2010, 11:57

mos u mir per shembull

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12275
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do e keshillonit veten tuaj!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 22 Aug 2010, 12:27

Te bej qendrimin qe kam!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do e keshillonit veten tuaj!

Mesazh nga Arjana prej Sun 22 Aug 2010, 20:58

mos humbas kohen me gjera qe svlejne fare e smeson dicka nga ato
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14407
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do e keshillonit veten tuaj!

Mesazh nga MiTi prej Sun 22 Aug 2010, 22:30

Shum qka qe eshte per te miren time..............
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10029
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do e keshillonit veten tuaj!

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 22 Aug 2010, 23:06

Te gjitha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16968
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do e keshillonit veten tuaj!

Mesazh nga Naki prej Mon 23 Aug 2010, 00:06

Mungesa e njohjes se vetevetes eshe e meta me e madhe. Lufta me e madhe duhet te behet ne kete drejtim eshte LUFTA ME VETEVETEN prandaj me pare ne duhet ta keshillojm veten dhe pastaj ti drejtohemi tjetrit per keshilla apo cfardo qofshin.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18610
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do e keshillonit veten tuaj!

Mesazh nga lolita prej Mon 23 Aug 2010, 00:22

Te mos e pi cigaren

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do e keshillonit veten tuaj!

Mesazh nga MiTi prej Mon 23 Aug 2010, 00:32

Te mos te behem Nervoz...........
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10029
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do e keshillonit veten tuaj!

Mesazh nga Arjana prej Mon 23 Aug 2010, 14:40

ti jap me shume rendesi vetes
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14407
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do e keshillonit veten tuaj!

Mesazh nga deti prej Mon 23 Aug 2010, 15:25

Qe te gjej me shume kohe per vete sepse si duket po i hyj ne hak vetes time.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13096
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do e keshillonit veten tuaj!

Mesazh nga Arjana prej Mon 23 Aug 2010, 16:03

asgje nuk zgjidhet me nerva,te ruaj gjakftohtesine se esht me e vlefshme
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14407
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do e keshillonit veten tuaj!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 23 Aug 2010, 19:13

Te mos bie pre e askujt, sidomos njerzeve qe me qellim veprojn dhe shtiren si gabim.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do e keshillonit veten tuaj!

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 23 Aug 2010, 19:18

asgje

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12275
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do e keshillonit veten tuaj!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 23 Aug 2010, 21:43

Mos te trembet syri as nga Bishat e rrezikshme, qendro besnike ne veten tende se do fitosh gjithmon qdo luft dhe sfid te Jetes!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do e keshillonit veten tuaj!

Mesazh nga Katilja prej Fri 06 Sep 2013, 19:00

askush sesht perfekt vazhdo se mir je

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6622
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do e keshillonit veten tuaj!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi