» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mendova se........

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mendova se........

Mesazh nga Arjana prej Sat 21 Aug 2010, 21:44

mendova se... gjithcka mbaroi ,por fatmiresisht gjithcka u rikthye sic ishte
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14413
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mendova se........

Mesazh nga albi prej Sat 21 Aug 2010, 22:28

mendov ase do te takoj nje person sot
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11637
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mendova se........

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 22 Aug 2010, 00:09

Mendova shum gjera asnjeren ska nuk gabova

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mendova se........

Mesazh nga lolita prej Mon 23 Aug 2010, 00:36

Mendova se me kuptove sa shum te dua

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14983
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mendova se........

Mesazh nga MiTi prej Mon 23 Aug 2010, 00:38

Mendova se me harrove pergjithmon
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10035
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mendova se........

Mesazh nga lolita prej Mon 23 Aug 2010, 00:40

Mendova se u kuptuam a

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14983
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mendova se........

Mesazh nga Arjana prej Mon 23 Aug 2010, 14:35

mendova se do ju gjeja ketu,dhe ju gjeta
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14413
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mendova se........

Mesazh nga deti prej Mon 23 Aug 2010, 15:26

Mendova se do te bashkebisedoja pak me ju, por nejse, secili paska punet e veta...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13102
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mendova se........

Mesazh nga Arjana prej Mon 23 Aug 2010, 16:01

mendova se shkojme mire por djalli paska shume kembe
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14413
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mendova se........

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 23 Aug 2010, 16:06

Mendova se jeta eshte fushe me lule

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mendova se........

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 23 Aug 2010, 16:24

Mendova se edhe per mua koha do ishte ilaci me i mire, mendova se do te mund te hidhja cdo gje prapa kraheve, por qenkam gabuar, qenka shume e veshtire dicka e tille, sepse kujtimet mbeten deshmi e gjithckaje qe ke kaluar, qofte pervoj pozitive apo qofte pervoje jo shume e kendeshme.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10505
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mendova se........

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 23 Aug 2010, 17:02

Mendova se ne jete eshte cdo gje e realizuar po ka gjera qe duhet ti enderrojme

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mendova se........

Mesazh nga Vizitor prej Mon 23 Aug 2010, 17:28

Mendova se miqet qe ju thua miq kurr sdo i tradhetonit, por kjo eshte me se e qart qe njerzit e thuajn fjalen vetem me goj dhe jo me zemer!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mendova se........

Mesazh nga Luan_Valikardi prej Mon 23 Aug 2010, 22:19

Mendoj se cfare mendoni e nuk me thoni!...

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0
avatar
Luan_Valikardi

Postime : 651
Kyējet nė forum : 8770
Regjistruar mė : 06/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mendova se........

Mesazh nga Luan_Valikardi prej Mon 23 Aug 2010, 22:30

Po mendoj se pse nuk aktivizohet chati?!...

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0
avatar
Luan_Valikardi

Postime : 651
Kyējet nė forum : 8770
Regjistruar mė : 06/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mendova se........

Mesazh nga Vizitor prej Tue 24 Aug 2010, 09:43

Mendova se ne shekullin 21 njerzit kan arritur te kalojn ne domokracin dhe jo te qendrojn akoma ne kominizem!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mendova se........

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 24 Aug 2010, 10:39

mendova se ka falenderim por si duket bera keq

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12281
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mendova se........

Mesazh nga Katilja prej Fri 06 Sep 2013, 18:57

ai me donte me tvertet por jo qenkam gabu

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6628
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mendova se........

Mesazh nga albi prej Sat 07 Sep 2013, 12:03

se ket siper e njoh
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11637
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mendova se........

Mesazh nga Katilja prej Sat 07 Sep 2013, 15:18

pas shiut del serish ylberi por per mu jo

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6628
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mendova se........

Mesazh nga marino prej Fri 13 Mar 2015, 23:55

do ishe ktu
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3188
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mendova se........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi