» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si Reagoni ndaj fjalve "me rrotulla"

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si Reagoni ndaj fjalve "me rrotulla"

Mesazh nga Arjana prej Fri 20 Aug 2010, 20:26

Ndodh qe dikush te te ngacmoj me fjale,jo ne menyre te drejtperdrejt por duke i rene nga kina.psh ................dhe me kete disa ato i referohen dikujt.
Pra perdorimi i fjaleve me dy kuptime nga te tjeret,ndaj jush cfare ju ngacmon?
dhe si veproni ndaj ketij personi?
Mduket se eshte karakteristik vetem e shqiptarve ky lloj Komunikimi
Si mendoni Ju ?
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14530
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni ndaj fjalve "me rrotulla"

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 20 Aug 2010, 21:09

Kur njeriu ska qfar thote i bie rrethe rrotull gjerave Cool

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17091
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni ndaj fjalve "me rrotulla"

Mesazh nga Ariel prej Fri 20 Aug 2010, 21:29

Une do i thoja - o lal mba timonin drejt se na lodhe trunin....
Kot nuk thone - Bjeri drejt se ke lehtsina.
avatar
Ariel

Postime : 46
Kyējet nė forum : 8244
Regjistruar mė : 01/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni ndaj fjalve "me rrotulla"

Mesazh nga Katilja prej Fri 06 Sep 2013, 18:53

dak bjeri nga londra jo kinna se o larg na merren mendt vec me e ngju fjal jo ma me ik anejj

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6745
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Reagoni ndaj fjalve "me rrotulla"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi