» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Nese nuk do te kishit femije...?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nese nuk do te kishit femije...?

Mesazh nga Arjana prej Wed 18 Aug 2010, 01:32

Nese gjate jetes tuaj ne cift nuk do te kishit femije, cila do te ishte zgjidhja juaj?

Ftoj te diskutojne ketu jo vetem ata/o qe jane te martuar por edhe beqaret e forumit per te dhene nje ide , e di qe kur nuk je i /e martuar pak veshtire te pergjigjesh kesaj pyetje por gjithesesi raste te tilla kemi ne familje , ne shoqeri etj etj
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13711
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk do te kishit femije...?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 18 Aug 2010, 10:28

Zgjidhja ime eshte gjithmone te adoptoj nje femi edhe kur te rritet edhe po u shfacen prinderit e ti do i jepja te zgjidhte ai kur te rritet ne menyra me kadegorike . Eshte mire te adoptosh nje femi sepse sot ka shum femi te braktisur edhe ata kan nevoj per nje shans te jetoj ne nje familje te lumtur edhe te harrojne se ndjehen ne kete bote te vetmuar

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16272
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi