» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Jep nje dore...jeta e nje humanitari

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Jep nje dore...jeta e nje humanitari

Mesazh nga Arjana prej Sun 15 Aug 2010, 21:09

Keni menduar ndonjehere rreth mundesise se nje pune vullnetare te pa shperblyer ekonomikisht? Nje pune qe mund te ndihmoje me te dobtit,persona qe nuk kane mundesite te kene kushte jetese te mira?? C'mendoni per personat qe bejne nje gje te tille...sa e rendesishme eshte ne ditet e sotme?

Diskutim te kendshem ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14407
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jep nje dore...jeta e nje humanitari

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 16 Aug 2010, 01:36

Kam menduar edhe dua te them kete qe ketu e rreth 5 vjet dergoj 100 Euro nje familjeje qe ndodhet ne afrike quhet adoptim i nje femije jo vetem une po shum e shum te tjere e bejne kete edhe eshte gjeja me e bukur qe mundet nje familje o nje person te dhuroj nje jete me te gjate nje femije qe vuan nga varferia edhe semundjet e pasherueshme

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16968
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jep nje dore...jeta e nje humanitari

Mesazh nga Katilja prej Fri 06 Sep 2013, 13:07

KISMET KUR TRRITEM PO UN JOM BO ME MNDIHM VET NGELA TU LAN LEK NAPER COKOLLATA

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6622
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jep nje dore...jeta e nje humanitari

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi