» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Mesazh nga Dode Progni prej Sat 14 Aug 2010, 22:22Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!
avatar
Dode Progni
VIP

Shteti : Tirane
Postime : 78
Kyējet nė forum : 8665
Regjistruar mė : 09/04/2010
Profesioni : Historian-Pension

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Mesazh nga Mirja prej Sat 14 Aug 2010, 23:45

Pershendetje Arjeta mir se ke ardh ne shoqrin ton
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10740
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Mesazh nga albi prej Sat 14 Aug 2010, 23:48

mir se te gjeta mirja
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11637
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 15 Aug 2010, 01:22

Arjeta mire se erdhe ne kete forum edhe ne pranine e shoqerise tone, Te urojme nje argetim te kendshem ne mesin e kesaj shoqerie me rrespekt Kle@

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 15 Aug 2010, 08:23

Arjeta mir se erdhe te uroj te ja kalosh mire ne mesin ton, na behet qefi qe zgjedhe kete Forum te mrekullushem dhe Miqesor.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Mesazh nga albi prej Sun 15 Aug 2010, 09:56

mir se erdhe arjeta ne mesin ton
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11637
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Mesazh nga Annika prej Sun 15 Aug 2010, 10:20

Mirė se erdhe Arjeta

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 14659
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje

Mesazh nga Jeta Love prej Sun 15 Aug 2010, 15:34

Mir se ju gjeta vella Dodė, Pershendetje te perzemerta per ju dhe ju uroj nje dit te bukur.
avatar
Jeta Love

Postime : 199
Kyējet nė forum : 8284
Regjistruar mė : 14/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Mesazh nga Jeta Love prej Sun 15 Aug 2010, 15:39

Ju faleminderoj te gjithve per mikpritjen tuaj, Adminsitratoret dhe antaret, mir se ju gjeta dhe ju uroj kalimn te kendshem
Rrespekt

firma.................................................................................................................................................................................
Na fal zot fajet tona ashtu si i falim ne fajtoret tan


pale 323232 pale
avatar
Jeta Love

Postime : 199
Kyējet nė forum : 8284
Regjistruar mė : 14/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Mesazh nga Arjana prej Sun 15 Aug 2010, 19:51

ARJETA MIRE SE ERDHE NE KETE FORUM,JENI E MIREPRITUR DHE SHPRESOJME TJU PELQEJ MES KESAJ SHOQERIE
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14413
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Mesazh nga Jeta Love prej Sun 15 Aug 2010, 20:39

Faliminderit per mikpritjen tuaj moter Arjana, jeni me te vertet te shkelqyer ne ket forum qe me ka sygjeru Miku kusheriri a po me mir te them vellau Dodė Progni qe e pershendes shumm...
Ju uroj te kaloni sa me bukur moter, Rrespekt....
Tė nėntė malet n'log t'kuvendit
Kujt po i qeshka kryet e vėndit
Kujt i kėndoj ma mir grykėholla
Kush ka vra Pashė e Begolla.

N'qaf tė Agrit hapa-hapa
Dėrgut Pash kush tė kthej mrapa?
Kush e skuqi at flamur
Kėta janė Nikaj-Mertur.

Ballė Serbis kush ngrit flamurin
Kush mur gjak pėr Bajram Currin
Kujt po i sjell dora pranver
Kėtyre trimave me shum vler......

Nė ate themel ma i forti gur
Kėta janė Nikaj-Mertur.............


avatar
Jeta Love

Postime : 199
Kyējet nė forum : 8284
Regjistruar mė : 14/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Mesazh nga Naki prej Mon 16 Aug 2010, 02:30

Te pershendes Arjeta dhe mire se na erdhe ne mesin tone

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18616
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se erdhe motėr Arjeta! Te uroj ta kalosh sa me bukur ne forumin tone!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi