» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Egoismi veti shkatarruese e njeriut??

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Egoismi veti shkatarruese e njeriut??

Mesazh nga Arjana prej Thu 12 Aug 2010, 13:45

Disa veti qe karakterizojne njerezit jane te trasheguara e disa te tjera i adopton gjate jetes se tij..!Nje nga keto eshte egoizmi...

Cfare mendimi keni ju per egoizmin??
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14419
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Egoismi veti shkatarruese e njeriut??

Mesazh nga Luan_Valikardi prej Thu 12 Aug 2010, 15:47

Ne kohet e lashta egoizmi ka qene fe, por me kohen ai besim ka mbetur i harruar duke u perballur me llogjiken dhe dashurine.
kokfortesia dhe kapricua jane vetite shkaterruese te egoizmit, ndersa krenaria dhe pjekuria jane ndikimet pozitive te tij.

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0
avatar
Luan_Valikardi

Postime : 651
Kyējet nė forum : 8776
Regjistruar mė : 06/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Egoismi veti shkatarruese e njeriut??

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 12 Aug 2010, 20:55

Egoizmi gjithmone eshte shkaterrimi i njeriut mos u mendo kurre te kesh egoizem sepse egoizmi te ul me poshte se je

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16980
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Egoismi veti shkatarruese e njeriut??

Mesazh nga Katilja prej Sun 25 Aug 2013, 08:58

me mir egoist sesa tdhurosh dashuri e mos tmarresh aspak dashurii

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6634
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Egoismi veti shkatarruese e njeriut??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi