» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A shijohet jeta ne moshe 40 vjecare?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

A shijohet jeta ne moshe 40 vjecare?

Mesazh nga Arjana prej Thu 12 Aug 2010, 00:39

kur te mbush 40 do jua tregoj Very Happy:D:D

gjithsesi mendoj se njeriu fillon ta shijoj jeten ne momentin e pare qe kupton se po jeton
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14407
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A shijohet jeta ne moshe 40 vjecare?

Mesazh nga Ariel prej Thu 12 Aug 2010, 01:27

Oj te shijuar se ...qe cke me te ... Neutral danc
Per te shijuar jeten ska kufi mosha..mjafton te kesh mundesine dhe zotesine per te organizuar jeten...

Pse moj per ne 40 vjecaret qenka ne pikpyetje shijimi i jetes ...perkundrazi ne kete moshe fillon jeta sepse i ke vene te gjitha perpara ... Very Happy
avatar
Ariel

Postime : 46
Kyējet nė forum : 8121
Regjistruar mė : 01/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A shijohet jeta ne moshe 40 vjecare?

Mesazh nga Arjana prej Thu 12 Aug 2010, 01:36

SHE SHE DREQI E SHIJOKA E SPO I VJEN MARR HIC BRE
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14407
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A shijohet jeta ne moshe 40 vjecare?

Mesazh nga Ariel prej Thu 12 Aug 2010, 09:18

hahahahaahahahahahaaaa Neutral Neutral Neutral Neutral
pse mi t'me vij turp...pse po boj qejf 40 vjece ;redf; ;redf; ;redf; ;redf; Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

Ej po prit se esht edhe nji gjo....varet nga lloji i 40 vjecareve... Neutral Neutral Neutral ;redf;

avatar
Ariel

Postime : 46
Kyējet nė forum : 8121
Regjistruar mė : 01/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A shijohet jeta ne moshe 40 vjecare?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 12 Aug 2010, 20:48

Hahaha edhe kjo doli po bejne qef ata qe jan me te vjetra se 40 jo mo ata qe jan 40 haha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16968
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A shijohet jeta ne moshe 40 vjecare?

Mesazh nga Katilja prej Sun 25 Aug 2013, 08:59

kam ngju se e shijojn po se besojj

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6622
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A shijohet jeta ne moshe 40 vjecare?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi