» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Djale i zoti apo pa vlere??

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Djale i zoti apo pa vlere??

Mesazh nga Arjana prej Thu 12 Aug 2010, 00:27

Ne kohet e sotme ndodh SHUME SHPESH QE NJE DJALE TE KETE 2 TE DASHURA NJEKOHESISHT..JU SI MENDONI NJE NJERI I TILLE ESHTE I ZOTI APO I PAVLERE???
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14524
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Djale i zoti apo pa vlere??

Mesazh nga Adonisi prej Thu 12 Aug 2010, 21:35

Po ata qe kane etrik (tri)?Dy here te pa vlere?

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11001
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Djale i zoti apo pa vlere??

Mesazh nga Vizitor prej Fri 13 Aug 2010, 12:21

Djemet e quajn veten e tyre te zot qe kan me shume se nje te dashur ,tregohen krenar para shokeve te tyre sikur jan zoti vet e ne fakt nuk jan askushi ,un do ti quaja te pa vler dhe qe nuk jan askushi me vler -0!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Djale i zoti apo pa vlere??

Mesazh nga Luan_Valikardi prej Fri 13 Aug 2010, 12:53

Ka humbur dinjiteti, respekti dhe menyra e adhurimit ndaj njeriut qe dashuron sot! I zoti eshte ai i cili po dashuron, le koken per ate qe dashuron... kurse kush ben"aventura", natyrisht qe eshte i pa vlere.

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0
avatar
Luan_Valikardi

Postime : 651
Kyējet nė forum : 8881
Regjistruar mė : 06/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Djale i zoti apo pa vlere??

Mesazh nga Katilja prej Fri 06 Sep 2013, 12:55

meshkujt pffffff duken mashtruesit djl pvler kan nga 3 4 tdashura po ato shesin pordh kot se asnjanes as tjetres si hypinn dot si tpish drog e alkool smund tngresh brekt e tuja ja ma me bo seks pffffff meshkujt hesapi

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6739
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Djale i zoti apo pa vlere??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi