» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

19 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 19 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Njeriu ne te cilin merni shembull

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Njeriu ne te cilin merni shembull

Mesazh nga Arjana prej Thu 12 Aug 2010, 00:15

Shum nga ne kemi ndonje idhull tonin,shprehni mendimin tuaj per cilin person ose vip keni per shembull.....ai mund te jete shok,person nga familja,politikan etj
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14401
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu ne te cilin merni shembull

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 12 Aug 2010, 20:58

Shembull me ka lene babai im edhe mar shembull ne fjalet qe me ka thene para se te nderronte jete

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16962
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu ne te cilin merni shembull

Mesazh nga Adonisi prej Thu 12 Aug 2010, 21:30

A. Hitlerin!

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 10878
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu ne te cilin merni shembull

Mesazh nga Acuja prej Fri 13 Aug 2010, 01:03

Nga t'huajt qe vlen te percjellet biografia e tyne: Mark Aureli, Benjamin Franklin.

Acuja

Postime : 11
Kyējet nė forum : 8087
Regjistruar mė : 30/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu ne te cilin merni shembull

Mesazh nga Katilja prej Fri 06 Sep 2013, 12:57

mamin tim e cila esht idhulli im mir keq ajo na rit edukon na nxit tbehemi dikushi njet e un do ta bej krenare per fmijet qe ka

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6616
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu ne te cilin merni shembull

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi