» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Te rrespektojne nga frika apo nga dashuria?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Te rrespektojne nga frika apo nga dashuria?

Mesazh nga Arjana prej Wed 11 Aug 2010, 21:10

Keto dite po lexoj nje liber te Makiavellit dhe me mbeti ne mendje nje fragment ku thonte qe mbreti duhet te sillet ne ate menyre qe te tjeret ta kane frike,vetem keshtu mund ta rrespektojne.
Po ju do te donit qe njerzit t'ju rrespektojne nga frika apo nga dashuria?
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14338
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te rrespektojne nga frika apo nga dashuria?

Mesazh nga Adonisi prej Wed 11 Aug 2010, 21:33

Frika dhe interesi. Dashuria eshte jashte loje.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 10815
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te rrespektojne nga frika apo nga dashuria?

Mesazh nga Katilja prej Fri 26 Jul 2013, 18:32

frika se dashuri ska sottt

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6553
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te rrespektojne nga frika apo nga dashuria?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi